Вибір шолома

Загальна категорія для обговорення спорядження

Повідомлення 05 вересня 2012, 15:56

Відокремлено від теми: продам форма Acqua&sapone

1. Шоломи міряти дуже бажано. можна під'*їхати в "МТБ" на Мельника, на базар по Тичини, і т.д. і визначити розмір і модель. А потім з їх каталогу (це я суто про МТБ вже) вибрати колір і розмальовку шолома що сподобався. (від 150 грн.)
2. Ще як варіант базар, б.в. шоломи. але там на фарт. хороші рідко. (від 40 грн.)
3. Замовляти в неті. є хороші речі за норм цінами. але з розміром мож прогадати, тому треба думати. (бо наприклад однакові розміри від Келліс і Альпіна відрізняються, сам пробував).
4. Поміряти у друзів, (фірма і розмір і модель будеш знати тоді конкретно що підійде) і замовити в неті (так дешевше як в магазині).

... детально пишу, бо сам хочу шолом і шукаю шось норм. :blush:
якщо хтось підкаже ще щось, то з вдячністю прочитаю.
... а ще знаючі люди радили, що в ідеалі потрібно два шолома мати, один на літо, на жарку погоду з як мож більшою кількістю отворів (для провітрювання і щоб не було жарко), і один на холоднішу пору року (рання весна, осінь) з меншою кількістю отворів щоб не було холодно.
Директор Інформаційного центру "Прометей"
Agressor
Повідомлення: 420

Повідомлення 07 вересня 2012, 15:12

Нема понту їхати міряти шоломи, щоб купити їх в інтернет магазині, бо , в МТБ, наприклад, шолом, той що я купив коштував на 40 грн дешевше, ніж в інтернеті, не враховуючи пересил, а БУ шолом брати - це те саме, що надіти капелюха - ефект буде одинаковий :D
Критерии "быстро", "дешево" и "качественно" - сочетаются только попарно
whip
Повідомлення: 163

Повідомлення 07 вересня 2012, 16:11

whip написав:Нема понту їхати міряти шоломи, щоб купити їх в інтернет магазині, бо , в МТБ, наприклад, шолом, той що я купив коштував на 40 грн дешевше, ніж в інтернеті, не враховуючи пересил, а БУ шолом брати - це те саме, що надіти капелюха - ефект буде одинаковий :D

теж проти б.в. шоломів. вважаю що саме ця річ має бути нова і відповідати стандартам.
а про МТБ то там невеликий вибір. і ціни не на все однакові що в неті і в них.
Келісів і Лонгусів валом (шоломів) і Спеш один за 700 грн. і більше вибору нема.
Agressor

Повідомлення 08 вересня 2012, 23:49

Agressor, так, вибір там ,я б сказав, ніякий, з усього того розмаїття, підійшов мені один ,і то з бракованим козирьком ,який зразу полетів в смітник. Але суть в іншому, - що завжди шо би не купляв в наших веломагазинах, зразу порівнював з цінами в інтернеті, і завжди було дешевше - диво, але факт. А шоломи поглянь по всіх точках, зараз кінець сезону ,може знижку відхапаєш))) , і не варто зациклюватись на одному спешилайзі, бо то все одна хрень, тільки надписи різні :D , хоча, якшо там хоч все по феншую , тоді шукай. Хто шукає, той інколи знаходить :good:
Критерии "быстро", "дешево" и "качественно" - сочетаются только попарно
whip
Повідомлення: 163

Повідомлення 09 вересня 2012, 01:48

та ні, суто за "Спеш.." я не гонюсь, хоча якість у всіх виробів даної фірми супер.
Але саме дизайн їх шоломів не дуже мені.
Хочу Essen або Alpina

Зображення

Зображення

Зображення
Agressor

Повідомлення 09 вересня 2012, 10:20

http://www.bike-components.de/index.php ... 150&order= можу порадити людини, яка привезе безкоштовно(тільки доставка новою поштою)
romaniv
Повідомлення: 346

Повідомлення 09 вересня 2012, 17:15

ціни супер. треба буде замовити.
Agressor

Повідомлення 08 жовтня 2012, 20:12

Велошолом з фільтром.

http://news.ferra.ru/hard/2007/07/16/71154/

Зображення

Если вы заядлый велосипедист и желаете, гоняя по улице на своём крутом байке, дышать исключительно свежим воздухом и одновременно получать удовольствие от того, что прохожие в ужасе шарахаются от вас в сторону, а дети со слезами на глазах бегут врассыпную, тогда вам непременно следует заинтересоваться новой разработкой Люка Паннела (Luke Pannell).
Этот 22-летний студент-изобретатель из Брунельского университета создал весьма экстравагантный велошлем, являющий собой помесь внешности Майкла Майерса (известен как Остин Пауерс), Штормового Солдата и, как это ни странно, Хищника из одноимённого блокбастера. При этом название «Дышащий» полностью говорит само за себя. Ведь шлем оборудован расположенным около носа и рта фильтром, способным задерживать пыль, а также частицы, вызывающие сенную лихорадку и астму, что очень важно для аллергиков и астматиков. При этом велосипедист вдыхает уже очищенный от всех примесей воздух, а фильтр самоочищается при выдохе через пластиковую трубку. Кроме того, Люк Паннел планирует оснастить своё детище ещё и поддержкой Bluetooth, чтобы гонщика ничто не отвлекало во время скоростной езды.
В настоящий момент «шлем-ужас» пока не поступил в продажу, но разработчик искренне надеется, что крупные изготовители поддержат его идею и запустят оригинальную задумку в массовое производство. Если это случится, то ориентировочная цена шокирующего головного убора составит около 100 фунтов.

P.S: Оригінально :blush:
Agressor

Повідомлення 08 жовтня 2012, 20:23

Зображення

http://fotomag.com.ua/status-junior-2012-black-red-s-info.html

за 442 грн. дуже гарний варіант кому підходить розмір.

Описание Ked Status Junior (2012) Black Red S

• Легкий и аэродинамичный дизайн
• Углубленная затылочная часть
• Усиленная нижняя часть
• 19 вентиляционных отверстий
• Защитная сетка в передней части
• Новый тип соединения внутренней части шлема и оболочки maxSHELL®
• Поворотный механизм Quick Save для регулировки и подгонки шлема по размеру
• Мерцающий задний фонарь безопасности
• Интегрированный передний фонарь
• Система регулировки Quick Stopp для точной подгонки ремней шлема по размеру
• Ременная застежка-букля с возможностью быстрой подгонки ремешков
• Съемный козырек
• Светоотражающие элементы
• Одобрено к использованию тестами Штутгардского Университета
• Соответствие стандарту безопасности EN 1078
Характеристики Ked Status Junior (2012) Black Red SБренд: Ked
Наименование: Status
Год: 2011
Вес (г): 270г (S)
Размеры: S (49-54см)
Цвета: Black Red
Используемые технологии: maxSHELL®
Agressor

Повідомлення 09 жовтня 2012, 10:04

Купував свій з інтернет магазину. Якщо є можливість, обов`язково поміряйте аналогічний в друзів чи в магазині. Як правило в звичайних(не інтернет) магазинах ціни суттєво дороще. Колись переміряв дуже багато шоломів і практично всі мені підходили, так як вони регулюються і якогось дискомформу в носінні його не відчував. Головне поміряти рулеткою голову і підібрати по цьому параметру розмір. Решта можна підлаштувати системою регулювання. Як правило під завершення сезону в усіх магазинах знижують ціни, щоби продати старі товари і закупитись потім на новий сезон. Думаю ці знижки ось-ось мають розпочатись, якщо вже не розпочались!
Citius, Altius, Fortius!
Venceremos! Nevseremos`!
Stalker
Сталкер
Повідомлення: 1664

Повідомлення 09 жовтня 2012, 13:19

Ще не помічав ніде в нас знижок чи акцій по розпродажу шоломів.
Якщо хтось побачить, почує, прочитає, повідомте будь-ласка. Буду вдячний :blush:
(маються на увазі і магазини і торгові інет ресурси)
Agressor

Повідомлення 25 жовтня 2012, 14:05

... людиска, зара кінець сезону, будуть (а багато де і ВЖЕ є) знижки на весь вело товар і причандали то цього.
Якщо б хтось чув чи бачив знижки або розпрожаж ВЕЛОШОЛОМІВ дайте знати - (098) 918-46-28, або хоть смс-ніть :blush:
Буду дуже вдячний.
Agressor

Повернутись до Спорядження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість