Bike spikes — шиповані, зимові, з'ємні накладки на шини

Загальна категорія для обговорення спорядження

Повідомлення 13 листопада 2012, 23:38

З приходом холодів багато велолюбителів замислюються про підготовку велосипеда до зимової їзди.
Так як взимку рідко виходить покататися по сухому асфальту, одним з найважливіших моментів у підготовці велосипеда стає питання зчеплення з дорогою. Німецький дизайнер Cesar Van Rongen пропонує свій варіант вирішення питання - з'ємні шиповані накладки Bike spikes.

Зображення

Bike spikes представляють собою шість еластичних гумових накладок з шипами, з'єднаних між собою металевим дротом. Така конструкція дозволяє швидко знімати і одягати їх, а також компактно складати їх у сумку при непотрібності.

Зображення

Крім того, яскравий колір накладок збільшує видимість велосипедиста на дорогах.
Дата початку продажів, а також вартість Bike spikes поки невідома.
Директор Інформаційного центру "Прометей"
Agressor
Повідомлення: 420

Повідомлення 15 листопада 2012, 00:09

думаю для агресивного катання не підійде), ну і масло на менш вязке поміняти обовязково!! а хто має аморти фокс-може бути біда...
romaniv
Повідомлення: 346

Повідомлення 15 листопада 2012, 00:39

romaniv написав:думаю для агресивного катання не підійде), ну і масло на менш вязке поміняти обовязково!! а хто має аморти фокс-може бути біда...

а чо біда, можна детальніше? В мене лисичка :)
+roman+
Повідомлення: 707

Повідомлення 15 листопада 2012, 01:48

у лисичок проявляється стакдаун-перехід повітря з позитива в негатив, не те щоб біда, але розібрати аморт(дуже обережно) потрібно!
romaniv
Повідомлення: 346

Повідомлення 16 листопада 2012, 12:18

на фото чотко виглядає, а от на відео - не приведи Господи. Я 2 зими відкатав на самій звичайній резині і нічого не сталось, впав разів 2-3 по дурості. Так що на зиму вигадувати щось надзвичайне нема потреби (на мою скромну думку), за вилки нічого не можу сказати, так як на таких мажорних не їздив :). По дорогах їздив рідко, бо переважно попри бордюр зимою не прибирають і там завжди лід, какашки і тд)))
y.taras
Повідомлення: 84

Повідомлення 22 лютого 2013, 03:35

Катаю вже далеко не першу зиму. Поділюся і я своїм не таким вже know how, але як вияснилось деякі ні коли такого не бачили. Хоча зима вже завершується :) , але вона ж не остання.
Зображення
Як колись сказав мій знайомий: «Ну ты и насомарезил :blink: ».
Зображення
Зображення
Звичайні саморізи по металу з широкою шляпкою, самі менші здається 13мм. Деякі, щоб не пошкодити камеру, вкладають резинові смужки вирізані зі старих камер велосипедів чи авто. Особистий досвід підказує, що це не завжди надійно, тому використовую старі слікові покришки, перед тим обрізавши їм обода жорсткості.
Граблі: - саморіз для більшої надійності і зручності вкручувати по середині резинового шипа з зовнішньої сторони покришки, і коли намітиться дірка з іншого боку, перекрутити з внутрішньої сторони; - не треба робити шипи дуже великої довжини – по перше сила тертя зросте, що крутити зможете лише на 2і4 передачі, по друге вони почнуть загинатися (ті, що зображені на фото обрізаю болгаркою до 4 мм); - крутити легше відповідно скоріше шуруповертом; - вага ровера зростає ~ на 1.5кг.
Саме краще покриття для таких колес - лід, або добре спресований (укатаний) сніг. Якщо шипів буде натикано багато і часто, на асфальті може спостерігатися зворотній ефект.
Гарних Вам доріг.
Vlad ua
Повідомлення: 46

Повідомлення 27 лютого 2013, 00:47

Десь колись таке бачив. Цікаве рішення!
Citius, Altius, Fortius!
Venceremos! Nevseremos`!
Stalker
Сталкер
Повідомлення: 1664

Повернутись до Спорядження

Хто зараз онлайн