Велосигналізація - варто, чи ні?

Загальна категорія для обговорення спорядження

Повідомлення 21 грудня 2012, 14:13

Випадково в неті натрапила на сигналізації для велосипедів.
Спрацьовують від руху чи вібрації, подаючи противний сигнал декілька десятків секунд.
Вартують дешево 70-100 грн.
Читала відгуки, то такі сигналізації є непоганим доповненням до велозамка.
Які ваші думки, може хтось має таке?

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... c8gSLGdD2c

Тут непоганий опис
http://dxnn.ru/signalizaciya-dlya-velosipeda.html

Відгук:
"Хороший товар. Обладаю такой сигнашкой уже более 2-х лет. Дополню обзор:

1. Установка на велосипед. Крепить на раму, как на видео и на фотках магазина в корне не верно. При таком ее расположении, во первых хомут не затянуть (у меня он вообще не налез на раму Аваланча). Во вторых в дождливую погоду корпус будет заливать потоками грязи с заднего колеса. Крепить надо на подседельный штырь. Именно на его радиус и рассчитано крепление. При этом брызги от заднего колеса туда не попадают, а от капель дождя сверху прикрывает седло. Сперва поставил сигнашку так что бы она смотрела назад, потом после покупки подседельной сумки, перевернул ее вперед. В итоге сухо и комфортно.
Крепление на обычных винтах, в принципе можно скрутить за минуту.

2. По батарейке. Батарейка типа крона. Этой весной, перед началом сезона, превентивно заменил батарейку на новую. Старая еще пищала. У автора обзора что то не так с электроникой…

3. Про чувствительность и громкость. Сигнашка имеет 3 уровня чувствительности. У меня настроена на самый большой. Достаточно просто потрогать руль что бы она заорала. Громкость такова что в помещении по ушам давит, а вот на открытом пространстве ее явно не достаточно: слышно что пищит, но по мозгам не бьет (никто собственно и не ожидал)

4. Код снятия с охраны программируется пользователем: Код 4-х значный. Надо нажать 4 буквы в определенной последовательности. Если 3 раза ввести неверный код, то клавиатура блокируется примерно на минуту. При максимальной чувствительности при наборе неверного кода начнет пищать.

Общие выводы такие: В любом случае это не панацея от угона (как и автомобильная сигнашка). Если захотят — угонят что угодно. Сигнашка в совокупности с велозамком, просто дает вам еще немного времени что бы среагировать и надавать угонщикам по шеям… "

Є можливісь замовити такі сигналізації з-за кордону.
Орієнтовно 60 грн. за штуку.
Але якщо наберемо 10 бажаючих, ціна буде орієнтовно 40 грн.
Крони приблизно по 4 грн
Тому збираємо 10 бажаючих.
1. Kriska - 1 шт. сигнал і 2 крони.
Kriska
Сталкер
Повідомлення: 3177

Повідомлення 22 грудня 2012, 13:44

если кого заинтересует - 10 шт сигрализаций нашел по 40 грн без батареек. кроны приблизительно по 4 грн
записывайтесь
Выполняю ремонт и апгрейд фонарей. Смазка, замена диода, драйвера, кнопки, силиконовых колец, стекла, улучшение теплоотвода. Пишите в личку.
ol1604
Повідомлення: 269

Повідомлення 22 грудня 2012, 13:49

Збираємо 10 бажаючих.
1. Kriska - 1 шт. сигнал і 2 крони.
Kriska
Сталкер

Повідомлення 22 грудня 2012, 17:52

Я десь бачив варіант, що кріпиться на ротор заднього колеса, під ключик. Така штука крім шумових ефектів виграє ше трохи часу, так як блокує заднє колесо, і лишає можливості його зняти. Отаку штуку я б прикупив, тре буде пошукати.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Merlin
Сталкер
Повідомлення: 677

Повідомлення 22 грудня 2012, 18:23

Зображення Зображення
такая штука? http://dx.com/p/bicycle-motorcycle-bicy ... ack-167686 выходит гривен 60
соберется 10 человек - будет 40 грн
1,2 Merlin
3...
4
5
6
7
8
9
10
Востаннє редагувалось ol1604 в 22 грудня 2012, 23:31, всього редагувалось 5 разів.
Выполняю ремонт и апгрейд фонарей. Смазка, замена диода, драйвера, кнопки, силиконовых колец, стекла, улучшение теплоотвода. Пишите в личку.
ol1604

Повідомлення 22 грудня 2012, 21:32

Цю другу теж хочу, а поясніть мені темній, чи є різниця, які ззаду тормоза?
Жаль, в мене ззаду, вібрейки, але можливо колись будуть дискові.
А взагалі, вважаю, що при теперішній жахливій тенденції до викрадення велосипедів, варто використовувати кожну можливість для затримання, відлякування можливого злодія.
Kriska
Сталкер

Повідомлення 22 грудня 2012, 23:26

Олег, таке, але там ше сигналка, не тільки замок
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Merlin
Сталкер

Повідомлення 22 грудня 2012, 23:34

да. есть с сигналкой http://dx.com/p/touch-activated-120db-m ... -set-72508
Зображення
цена кусается - 24 у.я
ol1604

Повідомлення 23 грудня 2012, 00:15

http://www.integratedtrackers.com/GPSTrack/Products.jsp
от ше цікаві штуки, але ціни взагалі в космосі. хоча, для тих у кого байки коштують кілобакси така штука оправдана.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Merlin
Сталкер

Повідомлення 23 грудня 2012, 18:16

ol1604 написав:да. есть с сигналкой http://dx.com/p/touch-activated-120db-m ... -set-72508
Зображення
цена кусается - 24 у.я

Це всетаки найкраще (і чути буде і поїхати на ровері не зможе), я думаю собі таке взяти. Цікаво чи до всіх дискових тормозів підходить, маю на увазі чи влізе у всі отвори на диску :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
svat01
Повідомлення: 151

Повідомлення 23 грудня 2012, 18:31

Шток просовується в отвори на диску (1) чи аж за ними (2)? Хто знає напишіть!
Приєднані файли
IMAG1072.jpg
svat01
Повідомлення: 151

Повідомлення 23 грудня 2012, 19:35

Велосигналізація варто чи ні. Може і варто хто паркує велосипед на короткий час, наприклад біля магазину(3-5хв.), для того щоби хтось почавши ламати основний замок був сполошений гучним звуком і поглядами перехожих на вулиці, і само собою вибігшого з магазину власника. Для довготермінового (більше як 15 хв.) велосигналізація напевно не актуальна!
Citius, Altius, Fortius!
Venceremos! Nevseremos`!
Stalker
Сталкер
Повідомлення: 1664

Повідомлення 24 грудня 2012, 13:01

А ще як варіант є така штука:
Зображення
DejaVu
Сталкер
Повідомлення: 1119

Повідомлення 25 грудня 2012, 22:43

Маю таку штуку, можу показати. Не проблема купити і за 35 грн. P.S. А "крони" в Метро по акції були за 24 грн пачка 10 шт ;) не знаю як зараз.
Chieftl
Сталкер
Повідомлення: 740

Повідомлення 25 грудня 2012, 23:39

правда, Chieftl нашел дешевле.
по поводу покупки обращайтесь к нему. я пас
ol1604

Далі

Повернутись до Спорядження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість