Змазка ланцюга

Повідомлення 09 травня 2017, 13:30

+roman+ написав:Та навіть окремо касету варити немає жодного змісту.

Ну так як мені ніхто не відповів, то я сам переконався у доцільності (мені сподобалось). Навідміну від рідкоі змазки, до парафіну не липне пил та бруд.
dedmazay23
Повідомлення: 21

Повідомлення 09 травня 2017, 13:37

1 фото - змащено парафіном
2 фото - рідка змазка (фото змазки на початку теми)
tmp-cam-699312417.jpg

змащував приблизно в один час.
парафіном змащував на велику малого (а де він катає та як то вже інше питання)
Приєднані файли
tmp-cam--1812154538.jpg
dedmazay23
Повідомлення: 21

Повідомлення 09 травня 2017, 14:08

По правильному ланц потрібно змащувати через шприц капаючи по одній капельці змазки між роликом і "щічкою" ланца, потім покрутити педаль 20-30 обертів, щоб змазка розподілилась по піну під роликом і тоді ланц витерти зверху на сухо - тоді до нього нічого не буде липнути ( він сухий, касета суха, зірки сухі ). Просто більшість змазує по принципу чим більше, тим краще і навіть не витирає опісля - тоді зрозуміло, що налипатиме все і вся :)
+roman+
Повідомлення: 707

Повідомлення 24 травня 2017, 19:17

+roman+ написав:покрутити педаль 20-30 обертів, щоб змазка розподілилась по піну під роликом і тоді ланц витерти зверху на сухо - тоді до нього нічого не буде липнути ( він сухий, касета суха, зірки сухі )

Все майже так, але за тих кілька десятків обертів замащуються мастилом зірки. І потім, після витирання ланцюга він знову в маслі і не дуже чистому, вже від зірок. Ну в мене десь так. Воно, може, і не критично, але харить....
OlegYAVA
Сталкер
Повідомлення: 109

Повідомлення 24 травня 2017, 22:42

Є гарний спосіб цього уникнути змащуючи на зірках, які рідко використовуються.
Для прикладу якщо їзда по місту, то перед змащуванням включити передачку 1-1, змастити, покрутити, витерти ланцюг, переключити на іншу передачку для прикладу 2-5 і ще раз протерти :)
DejaVu
Сталкер
Повідомлення: 1112

Повідомлення 25 травня 2017, 09:03

DejaVu написав:Є гарний спосіб цього уникнути змащуючи на зірках, які рідко використовуються...

Це справді гарний спосіб, сам так роблю.
Vasya_F
Сталкер
Повідомлення: 337

Повідомлення 25 травня 2017, 16:09

Якщо капати, як я писав, між щічкою та роликом із шприца по 1 капельці, то майже вся змазка тікає під ролик, на ланці залишається дуже мало, відповідно і по зірках розмаститься такий мізер, що ним думаю можна і знехтувати. Якщо це вже аж так критично, можна змащувати ланц із зовнішньої сторони, яка не контактує із зірками, тоді ще менший ефект буде, якщо взагалі буде
+roman+
Повідомлення: 707

Повідомлення 30 травня 2017, 13:17

DejaVu написав:Є гарний спосіб цього уникнути змащуючи на зірках, які рідко використовуються.

О, дякую за підказку, хлопці! Сьогодні ввечері хотів трохи покрутити велик, бо як вертався з велодня щось недобре передачі переключалися. Тре порегулювати, заодно і ланц змастити (бо помив Керхером з піною перед Велоднем - вимило трохи змазку).

2 +roman+, в мене капельки досить великі. Може, спішу...
OlegYAVA
Сталкер
Повідомлення: 109

Повідомлення 30 травня 2017, 21:37

OlegYAVA написав:
DejaVu написав:Є гарний спосіб цього уникнути змащуючи на зірках, які рідко використовуються.

О, дякую за підказку, хлопці!

Можна піти далі і використовувати цей лайфхак по повній :)
Коли поїздка довга, і по звуку чути що ланцюг шумить можна спробувати включити на ту передачу, на якій змащувався ланцюг і трохи проїхати на ній. Іноді може допомогти :)
DejaVu
Сталкер
Повідомлення: 1112

Поперед.

Повернутись до Купівля і поради по придбанню

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість