Купівля нового жіночого велосипеду

Повідомлення 26 березня 2019, 14:00

Всім, добрий день! В мене так само стало актуальним питання про купівлю нового велосипеда в замін того, що вкрали. Розумію, що питання досить абстрактне, але прошу поради. Каталась на Specialized Myka. Хочу, щось такого ж напрямку. Дивлюсь в бік Specialized, Cube, Merida. Порадьте, будь ласка, які мають бути особливості в специфікації - переключателі, тормоза і т.д, щоби на ньому можна було катати, як по асфальту, так і без остраху, кудись на бездоріжжя. Бюджет 16-18000,00 грн.
Natmer
Сталкер
Повідомлення: 180

Повідомлення 26 березня 2019, 21:53

Eterhall
Повідомлення: 218

Повідомлення 27 березня 2019, 11:44

Natmer
Сталкер
Повідомлення: 180

Повідомлення 27 березня 2019, 13:14

Конячка гарна з точки зору заліза що на ньому стоїть але він на 28 колесах а отже великий і після 26-ки буде незвично і трохи важче ним керувати і в різкі повороти входити.... і мінус це його вага десь під 16+ кг. Але я 28-ки просто не люблю категорично. З ними всюди одні незручності.... при завантаженні в потяг на верхню полицю і при зніманні звідти, та й в ліфт влазить лише вертикально. Але не мені кататися і вирішувати та я б брав з діаметром колеса не більше 27.5. Сам катаю на 26-х і нізащо їх на 28-29 не мінятиму :)
Eterhall
Повідомлення: 218

Повернутись до Купівля і поради по придбанню

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість