Веломайстерні і веломагазини

Запитання й відповіді стосовно технічних нюансів наших двоколісних друзів

Повідомлення 22 грудня 2014, 20:22

Так... всі скарги вислухано і проаналізовано, виховну роботу проведено.
Причина банальна - люди не завжди розуміють що їх особисте життя (проблеми, неприємності) можуть негативно відображатися на іміджі веломайстерні. Будем сподіватись у майбутньому всі будуть більш стримані в своїх емоціях.
RESKO
Повідомлення: 343

Повідомлення 28 лютого 2015, 23:35

Трохи апну тему :)
Були проблеми із заднім колесом (воно ледь-ледь диркотіло і вібрувало, справді трішки), під‘їхав у Реско. Там при попередньому огляді сказали, що це барабан, але там нічого критичного, і що робота коштуватиме ~130грн. Я з собою таких грошей не мав, та й забив болт.
Через деякий час був в районі Велохати, та й вирішив зайти туди. Там був молодий хлопець, хз як його звати. Він щось там почаклував над колесом, я не вникав, потім вийшов і сказав що барабан довго вже не протягне, і взяв 30грн, чим я був приємно здивований :D
Ну і я собі поїхав по справах. Скажу чесно, я десь 100 кілометрів не дивився взагалі до того колеса, але їздив по сухому точно. Потім мені забагнулось покрутити колесо в холосту, а воно, курва, не крутиться! :evil: Ще й коли його крутити, втулка трохи підкручує касету, що аж шатуни крутяться. І втулка видає шум, сильний, "сухий" шум, схоже на тертя колодок об обод.
До чого я це. Звісно, є і моя вина, що я ту сотню кілометрів не перевіряв як мені зробили колесо. Але я точно знаю, що до велохати я приїхав на відносно справній втулці. І, видно, там добре напартачили, якщо воно таке чудить. Підозрюю, що я втулку вже повністю ушатав, бо проїхав вже ~200км в такому стані, тобто забив болт на неї.
Згадав ще таку фігню, було це в 13-му році. Залишив я тоді Велохаті (не пам‘ятаю хто там тоді працював, на жаль) велосипед, мали підкоротити шток і поставити новий винос, який купив в них же. Робили це 3 дні :rtfm: . Ну забрав його, нічого не перевіряв (чомусь я прихильник роботи "під ключ", і вважаю що це правильно), їду, різко вильнув рулем - і чуть не убрався :o . Винос прокрутився на штоці :evil: . Ше м такого не видів, щоб не змогли нормально прикрутити винос. Якось доковиляв додому, став розбиратись. Шток зрізали криво, ну але це на роботу не впливає. Затягнули тільки ромашку, болти ж на самому виносі ледь тримались. І ще. Стоїть в мене провідний велокомп‘ютер, дріт від якого прикріплений пластиковими хомутами. Дивлюсь - інші хомути стоять. Думаю, певно, коли шток обрізали, то вилку знімали, а провід не пускав. Але, йоптаблін, велокомп перестав працювати, а конкретно база. Добре, що в друга був такий же, а сам комп полетів, то ж базу з проводом він мені віддав. Отже, підсумки того ремонту: я ледь не навернувся через розкручений винос і мені поламали велокомп.
Так що Велохата для мене - лотерея :(
__________________________________________________________________________________________
...От виросту я, куплю собі велосипед. Великий і з фарою. "Україну". Або Cube Elite Hpc Race)))
yur_ko
Повідомлення: 109

Повідомлення 05 березня 2015, 18:18

Коротко - робив ТО у Мирослава _Panika_
Ровер поїхав. До того його треба було пхати :)
Ataman80
Повідомлення: 25

Повідомлення 20 травня 2015, 22:08

Хеллоу піпл! :)
Сьогодні хрустнула планетарна втулка shimano nexus 8, треба здавати в ремонт. Хтось може порадити надійного майстра який робить таке?
Зображення

п.с. надіюсь не оффтоп
------------------------------ЗАКІМ------------------------------
NoLak
Повідомлення: 279

Повідомлення 21 травня 2015, 06:44

NoLak написав:Хеллоу піпл! :)
Сьогодні хрустнула планетарна втулка shimano nexus 8, треба здавати в ремонт. Хтось може порадити надійного майстра який робить таке?
Зображення
п.с. надіюсь не оффтоп

За РЕСКО можу сказати, що таке не ремонтують. Деколи бувають в продажі аналогічні, на заміну. Треба дзвонити, питатися.
RESKO
Повідомлення: 343

Повідомлення 02 червня 2015, 16:06

мтб, веломафія, велодвір, майстер в арці біля базару - не ремонтують. Запчастин немає! Максимум шо вони пропонують це принести колесо, вони розберуть і "подивсяться", але без запчастин який зміст дивитись?

п.с. втулка ціла, тріснула пластикова "штучка" для натяжкі ланца + вісь задня незафіксована = колесо йшло в бік і терло, тепер все ок :D
------------------------------ЗАКІМ------------------------------
NoLak
Повідомлення: 279

Повідомлення 15 червня 2017, 21:14

UP!
це ж не некропостинг?
порадьте майстра/майстерню - потрібно підрізати шток і перебрати (так як вилку я купив б/у і потрібно зробити ТО, щоб не вбити її) Rock Shox Reba Race ~2010
PashaQQ
Повідомлення: 3

Повідомлення 22 червня 2017, 09:45

PashaQQ написав:UP!
це ж не некропостинг?
порадьте майстра/майстерню - потрібно підрізати шток і перебрати (так як вилку я купив б/у і потрібно зробити ТО, щоб не вбити її) Rock Shox Reba Race ~2010

Звернись до Wolf
Vasya_F
Сталкер
Повідомлення: 337

Повідомлення 23 червня 2017, 17:28

Vasya_F написав:
PashaQQ написав:UP!
це ж не некропостинг?

Звернись до Wolf

дякую :good:
PashaQQ
Повідомлення: 3

Повідомлення 20 вересня 2017, 13:32

Маcтерская порошковой покраски RALMAN / РАЛМАН предоставляет услуги порошковой покраски велосипедов, рам, вилок, наклеек в городе Черкассы. Работаем со всей Украиной.
Тел. 0633376667, 0683340004
Сайт: http://ralman.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/ralman.com.ua/
Стоимость удовольствия от 245 грн.
Зображення
dimarim
Повідомлення: 1

Повідомлення 18 травня 2018, 00:18

Красил велораму в "Мастерской Беляева"! Отлично сделали. Загрузка полная конечно, то ждал 4 дня... но игра стоит свеч.
Заказывал полный комплекс: пескоструй, порошковая покраска велорамы, поклейка наклеек под лак.
Их сайт: ProKras.com.ua. Черкассы. 073-653-59-09
Зображення
AntonioVeloGuru
Повідомлення: 1

Поперед.

Повернутись до Технічні деталі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей