Поради при виборі U-LOCK

Запитання й відповіді стосовно технічних нюансів наших двоколісних друзів

Повідомлення 21 липня 2014, 12:20

Потрібно вибрати замок U-LOCK.

Вибір великий, на ключі чи на коді, цінова категорія також широка - від 200 і до 1500 грн, а то й більше.
Поділіться порадами щодо вибору: основний критерій - щоб не вкрали велосипед і ціна щоб не дуже висока.
Pozitive
Сталкер
Повідомлення: 1509

Повідомлення 21 липня 2014, 12:24

немає замка, який би не перекусили. так що викинеш гроші на вітер і втратиш ровер. хочеш зберегти ровер - забудь про замки і не залишай його без нагляду
всі люди-це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, москалів...
_panika_
Повідомлення: 472

Повідомлення 22 липня 2014, 11:05

_panika_ написав:немає замка, який би не перекусили. так що викинеш гроші на вітер і втратиш ровер. хочеш зберегти ровер - забудь про замки і не залишай його без нагляду

Згоден на всі 99% :)
Варто купити щось просте і не дуже дороге, якщо вже НУДУЖЕТРЕБА залишити велосипед - чисто щоб злодій просто не сів і поїхав. А перекусити - дійсно не проблема, якщо поставиш собі за мету. Як на мене - більщ практичні троси. Велопарковки не завжди є, а "тверді" замки не всюди використаєш.
RESKO
Повідомлення: 343

Повідомлення 22 липня 2014, 11:30

Можливо найкращий варіант - тросиковий замок з сигналізацією у випадку перекушування або взлому?
http://lockalarm.com/products/

Цей вроді непоганий:
http://lockalarm.com/products-2/product ... #cid=90439
Востаннє редагувалось RESKO в 22 липня 2014, 11:56, всього редагувалось 1 раз.
RESKO

Повідомлення 22 липня 2014, 11:33

Я не згоден - тросовий замок взагалі не вартий уваги, навіть для залишити на "5 хвилин", тому що перекушується дуже легко, в той час як U-lock вже потребує серйозного інструменту (болгарка, болторіз) і навіть з ними доведеться витратити багато часу, що відлякає потенційного злодія - для чого йому такі труднощі, коли навколо купа велосипедів з тросовими замками?
Але якщо велосипед не дешевий (>200$), то не можна надовго залишати навіть з U-lock.

Таким чином, вважаю що U-lock цілком прийнятний для варіанту "зайти у магазин на 10 хвилин".
olavin
Сталкер
Повідомлення: 1378

Повідомлення 22 липня 2014, 11:54

olavin написав:U-lock цілком прийнятний для варіанту "зайти у магазин на 10 хвилин".

але не завжди є можливість прищепнути ровер улоком...
я користуюсь грубшим довгим тросом, прищіпаю його так аби видіти з приміщення з вікна (5-15хв), інакше не залишаю ровер

та й була така тема вже... краще добавити китайську сирену-сигналізацію за 100грн до троса хорошого, ніж ті улоки-криптоніти-супермегасталі
всі люди-це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, москалів...
_panika_
Повідомлення: 472

Повідомлення 11 листопада 2014, 00:16

RESKO, у вас є у продажі замки U-LOCK?

Зорієнтуйте по цінах і який краще вибрати. Можна у приват або тут, дякую:)
Pozitive
Сталкер

Повідомлення 11 листопада 2014, 00:24

Я теж раніше вибиравши замок до велосипеда начитався форумів і дійшов висновку що U-замок куди надійніший ніж з тросіком.
makar
Повідомлення: 21

Повідомлення 11 листопада 2014, 00:44

Pozitive написав:RESKO, у вас є у продажі замки U-LOCK?
Зорієнтуйте по цінах і який краще вибрати. Можна у приват або тут, дякую:)

Так от вночі не можу пригадати що конкретно є і по якій ціні. Знаю що є багато тросових та ланцюгових, є досить популярні сьогодні сегментні - я б сказав що це замки які мають переваги як тросових (зручно прищепити) та U-Lock (міцні пластини). Замки Abus, брали в офіційного представника. Ну і U-Lock Abus теж є, звичайно. Ціну зараз не скажу - завтра взнаю і допишу.
Думаю ціни не сильно відрізняються від цих на сайті - можете прикинути собі:
http://abus.com.ua/Dlya-velosyped%D1%96 ... %96v/Bordo
http://abus.com.ua/Dlya-velosyped%D1%96 ... 6v/U-zamky

P.S. по класифікації Abus ці пластинчасті навіть надійніші ніж U-lock
RESKO

Повідомлення 12 листопада 2014, 00:34

Pozitive

У них є тільки Abus.
U-Lock:
1200 грн - 9-й рівень захисту
850 грн - 8(7)-й рівень захисту
650 грн - 6-й рівень захисту.

Ціни, що були написані на замках. Десь тиждень тому заходив. Зараз $ уже по 15 грн, тому цілком можливо, що ціни уже виросли.

Купив я такий http://abus.com.ua/Dlya-velosypedіv/Zamok-dlya-velosypedіv/Lantsyugy/ABUS-585. Правда його можна зламати, якщо постраратись.

У MTB є onGuard то дешевші за абуси, але я повівся на бренд, але таке.

Плюс, U-Lock важко зламати, але якщо там поганий замок, який відкрити можна відмичкою, то.... :)
denys281
Повідомлення: 247

Повідомлення 12 листопада 2014, 03:20

В сегментних замках лінк між сегментами висверлюється шуруповертом з хорошим сверлом. U-lock не завжди є де прищепити, та і гідравлічний болторіз його візьме. Ланцюги взагалі в прольоті, болторіз рішає. Доказано власним гірким досвідом ;) Про троси взагалі мовчу.

Висновок: не лишай ніде свого конє, бо будеш ходив пішки. :grabli: :grabli: :grabli:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Merlin
Сталкер
Повідомлення: 677

Повідомлення 12 листопада 2014, 22:05

Дякую, за ваші відгуки!

Для пересування містом або для переміщення на роботу купила собі дешевий б/у велосипед (довольна капець), але і його жаль, тому цікавлюся замками. Буду купувати U-LOCK.

denys281, твій замок ніби цепура в брезенті, так на хлопський розум? Чи то щось інше?
Pozitive
Сталкер

Повідомлення 13 листопада 2014, 00:15

Pozitive написав:denys281, твій замок ніби цепура в брезенті, так на хлопський розум? Чи то щось інше?

Саме так. Але не в брезенті а в тканині якійсь.
denys281
Повідомлення: 247

Повідомлення 13 листопада 2014, 00:43

грубо кажучи всі замки можна вписати в правило - скільки кг замок важить на скільки часу велик можна лишати ним пристебнутим))
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повідомлення 23 жовтня 2015, 00:59

У Львові роблять непогані замки. Місцева магазинна ціна близько 125 грн за 150 міліметровий.
http://zamkomarket.com/shop/tex-pres.ht ... -d-150-mm/
Приблизні габарити та короткий опис тут
http://velomax.com.ua/forum/index.php?s ... t&p=210000
Звісно, це не зовсім U-lock. Ну, але майже.
com
Повідомлення: 1

Повернутись до Технічні деталі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість