Fox 32 f-series Порадьте що перевіряти

Запитання й відповіді стосовно технічних нюансів наших двоколісних друзів

Повідомлення 06 липня 2015, 09:08

Дуже марудно це купувати через майстерню, хоча найнадійніше і найзатратніше. Насправді недобросовісних продавців дуже мало, одиниці. Просто шукай вилку на Харків Туристі, Велокиві, Х-байкерс і дивись на репутацію продавця, кількість його повідомлень / тем, рік створення профайлу і тоді шанс купити кота в мішку практично нульовий.
+roman+
Повідомлення: 710

Повідомлення 06 липня 2015, 10:20

Як на мене то цю вилку однозначно купляти не варто. Якщо так потерло ноги - скоріше за все вона їздила певний час без масла в штанах або з піском під сальником. І верхні башинги уже мертві скоріше за все. Сам мав колись Рекон з такою проблемою на одній нозі (із за неї там ціна була дуже навіть гарна тому і взяв по наївності), незважаючи на ТО та пляма збільшувалася, бо на башингу було здерте покриття. І вилка не мала плавного ходу. Просто поверхня самої алюмінієвої ноги вона не тверда, тверде якраз анодування, і якщо вже воно протерте то буде лущитись далі, псути башинги навіть як їх поміняти і сальники. Краще як на мене взяти якусь іншу вилку, може з більш дешевших але в хорошому стіні.
dimondss
Повідомлення: 8

Повідомлення 06 липня 2015, 11:01

Я б однозначно не брав таку вилку, як написали вище, краще взяти простішу/дешевшу але в гарному стані, шукай, як написав Роман, на Харків Туристі, Велокивєві, Х-байкерсі.
Vasya_F
Сталкер
Повідомлення: 338

Повідомлення 06 липня 2015, 11:37

Всім дякую за оперативні поради! Цю вилку брати точно не буду!
sashaif
Повідомлення: 47

Поперед.

Повернутись до Технічні деталі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість