Вибір велосипеда на дальні поїздки !

Запитання й відповіді стосовно технічних нюансів наших двоколісних друзів

Повідомлення 23 жовтня 2015, 14:49

Доброго дня всім !
Стало таке питання - а на чому краще їздити на далекі дистанції, поза 200км.
В кого є досвід поділіться ним, так як маю бажання на наступний сезон активно кататись і постає вибір у велосипеді.
В основному цікавить :
Тип - (мтб,крос,гібрит ...)
Розімір колеса та покришки (26/27.5/29)(1.4---2,2)
Вид вилки (регідна чи .... )
ммм ... Походу допишу.
SpiritSantos
Повідомлення: 11

Повідомлення 23 жовтня 2015, 18:17

Дивлячись по якому покриттю. Якщо по шоссе - то є такі велосипеди - шоссейники:), якщо по легкому бездоріжжю - то кросс-"регіда", якщо щось екстремальніше - однозначно: МТБ хардтейл 29. Перевірено на власному досвіді.
Мінус для шосс: укр асфальт, болі у спині, некомфорт - жорстко.
Плюси: вага (важливо для підйомів) , та ж жорсткість, накат за рахунок сліків, аеродинаміка.
Можна і на найнері - все-таки більш менш універсал, однак треба мати "залізні" ноги:вага, аморт вилка і ширина та рельєф покришки погіршують накат. Плюс фактично один - відносний комфорт, ну і ще та більший вибір передач.
victor444
Повідомлення: 6

Повідомлення 23 жовтня 2015, 20:10

У нас вибір мабудь невеликий, доріг нема ), форум здається їздить повсюди навіть бачу поїздку до Білорусії, жаль що пропустив неодмінно б приєднався. На рахунок найнера в мене зріст 165 боюсь буду карапузіком для нього, хочеться взяти якусь золоту середину щоб і по бездоріжжю можна було з групою проїхатись і особливо на дорозі не відставати.
SpiritSantos

Повідомлення 24 жовтня 2015, 10:55

Зображення
------------------------------ЗАКІМ------------------------------
NoLak
Повідомлення: 279

Повідомлення 24 жовтня 2015, 12:36

:offended: та ну
SpiritSantos

Повідомлення 24 жовтня 2015, 18:43

В дальні та "навантажені" подорожі по українським "асфальтованим" дорогам ідеально,мабуть, буде на ось такому,класичному турингу(після невеликого апгрейду,звісно).Він ще тиждень тому висів у продажі на OLX за 2800 грн.Я хотів його придбати,але не встиг,бо на той момент не мав достатньо вільних коштів.Знайомимось: англійський Dawes Galaxy ~1995 року на трубах Reynolds 531 з подвійним баттингом (про труби Reynolds,компанію Dawes та про модель Galaxy зокрема,можна прочитати в Вікіпедії ).Широка колісна база,зручне сідло,надійні колеса,міцний багажник,повнорозмірні крила,ригідна вилка (з можливістю кріплення переднього багажника)-ось далеко не повний список опцій якими має володіти велосипед для дійсно складних та дальніх подорожей.
Приєднані файли
1111.jpg
chulan27

Повідомлення 24 жовтня 2015, 21:08

Зображення
Ось вроді непоганий варіант.
SpiritSantos

Повідомлення 26 жовтня 2015, 20:16

1000+
victor444

Повідомлення 30 жовтня 2015, 21:26

Хто що може сказати за мерідовский найнер з 7500
Зображення
SpiritSantos

Повідомлення 30 жовтня 2015, 21:45

SpiritSantos написав:Хто що може сказати за мерідовский найнер з 7500
Зображення

Ну, раз написано "SPEED"-має бути швидким.
chulan27

Повідомлення 29 червня 2016, 19:14

На довгі дистанції гібрид або шоссер (точніше циклокросс), бо на найнерові замахаешся.
pridebks
Повідомлення: 3

Повідомлення 29 червня 2016, 20:36

pridebks написав:На довгі дистанції гібрид або шоссер (точніше циклокросс), бо на найнерові замахаешся.

серйозно))) Шкода раніше цієї інформації не було, я то таке 300 їхав тай все, а народ на найнерах по 600 накручував))

Взагалі, якщо серйозно, то в нас ці стереотипи - для асфальту "гібрид або шоссер" абсолютно не працюють, я, взагалі, бревети на підвісі їздив, треба взаховувати наші дороги і подальшу універсальність велосипеда.
Гібрид чи шосер дуже обмежені нашими дорогами, а ось на найнері можна просто поміняти покришки на сліки, підняти сідло і вперед на асфальт, так само маючи "злі" покришки спокійно поїхати в гори.

Це складне питання, треба розповісти про покришки, про геометрію, про манеру їзди ітд, якось, буду мати час напишу статтю про це, а зараз хіба в телефонному режимі можу проконсультувати, так буде швидше.
Hatamal
Сталкер
Повідомлення: 1025

Повідомлення 30 червня 2016, 09:32

Hatamal написав:Це складне питання, треба розповісти про покришки, про геометрію, про манеру їзди ітд, якось, буду мати час напишу статтю про це...

Отакої статті із нетерпінням чекаю, бо цілком погоджуюся із думкою, що ровер "для асфальту" значно менш універсальний, та й самі цікаві місця для огляду - поза асфальтом
OlegYAVA
Сталкер
Повідомлення: 109

Повідомлення 01 липня 2016, 10:48

Hatamal написав: Взагалі, якщо серйозно, то в нас ці стереотипи - для асфальту "гібрид або шоссер" абсолютно не працюють, я, взагалі, бревети на підвісі їздив, треба взаховувати наші дороги і подальшу універсальність велосипеда.
Гібрид чи шосер дуже обмежені нашими дорогами, а ось на найнері можна просто поміняти покришки на сліки, підняти сідло і вперед на асфальт, так само маючи "злі" покришки спокійно поїхати в гори.
...

Покажи, будь ласка, свій шоссер. Або не коментуй те, чого не знаєш.
Зображення
Raketa2015
Повідомлення: 97

Повідомлення 01 липня 2016, 12:10

Raketa2015 написав:Покажи, будь ласка, свій шоссер. Або не коментуй те, чого не знаєш.

Дякую, сам розберуся, що мені коментувати. Нікому нічого показувати не збираюся, їздив і на гібриді і на шосері, достаньо, щоб мати свою думку на рахунок цього.
Минулого року, якщо б не курс гривні, другим велосипедом взяв би шосер, але з розрахунком на змагання. Для просто користуання в шосері потреби не бачу, хоча це складна тема і одим абзацом її не розкрити.
Hatamal
Сталкер
Повідомлення: 1025

Далі

Повернутись до Технічні деталі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей