Відгуки про велосипеди фірми KELLYS

Запитання й відповіді стосовно технічних нюансів наших двоколісних друзів

Повідомлення 14 липня 2016, 12:10

Хочеться почути відгуки від власників або знайомих власників таких велосипедів. Цікавит як себе поводить алюмінієва рама, так як всі інші запчастини всерівно йдуть від інших виробників по типу Шимано і тд тп. при середньо-агресивній їзді. Думаю чи брати KELLYS чи пробувати збирати велосипед з окрему куплених запчастин, правда не дуже впевнений в своїх силах.
Nilethium
Повідомлення: 5

Повідомлення 14 липня 2016, 15:20

У мене kellys viper 60 2013 - го року (http://kellys.com.ua/catalog/bikes.html ... 2=VIPER+60). Накатав десь більше 10 000 км, в гори їздив, брав участь у змаганнях. Впринципі рама як рама, не можу сказати щось про неї погане, хіба важка трохи, котить нормально, якигось дефектів непомітив.
denys281
Повідомлення: 247

Повідомлення 14 липня 2016, 15:50

Дякую за відгук. Хочу трохи дозбирати і взяти такий агрегат Kellys MADMAN 30 (2016) але не хочеться щоб вразливим місцем виявилась рама, бо за інші компоненти я впринципі не переживаю.
Nilethium

Повідомлення 14 липня 2016, 16:43

Nilethium написав:Дякую за відгук. Хочу трохи дозбирати і взяти такий агрегат Kellys MADMAN 30 (2016) але не хочеться щоб вразливим місцем виявилась рама, бо за інші компоненти я впринципі не переживаю.

Може вже тоді краще взяти http://kellys.com.ua/catalog/bikes.html ... 2=THORX+10, дорожче, але комплектація краща і вже геометрія під спортивну, ну і легший буде він мабуть.

Kellys дає гарантію на раму щось 3 роки чи як.
denys281
Повідомлення: 247

Повідомлення 14 липня 2016, 17:02

У мене Salamander (2012). Якщо говорити про раму, то в мене легенька, маленька, гарненька.
Liya
Сталкер
Повідомлення: 258

Повідомлення 14 липня 2016, 17:30

denys281 написав:Може вже тоді краще взяти http://kellys.com.ua/catalog/bikes.html ... 2=THORX+10, дорожче, але комплектація краща і вже геометрія під спортивну, ну і легший буде він мабуть.

Kellys дає гарантію на раму щось 3 роки чи як.

28 тисяч я не потягну бо маю сім'ю і дитину. Вот ледве наважився трохи зачекати і дозбирати до 22. Хоча правда також не дуже знаю нащо мені такий агрегат. Бо попередній в рази гірший, але його вже немає змісту апгрейдити, а хочеться щось трохи краще і надійніше. Впринципі я буду не тільки їздити по бездоріжжю, а і цікавлять подорожі від 100 і більше, можливо з форумчанами. Просто на мому теперішньому крім поїздок на роботу і трохи по місту дальше не наважуюсь кудась їхати, а міняти обвіс на ньому і тратити тисяч 10 і всерівно отримати щось не зрозуміле я не хочу. Фірма Келліс мене порадувала комплектуючими за свою вартість в порівнянні з конкурентами типу спешала, скотта, куба, а різниця в них в принципі тільки рама, а інші запчастини йдуть всерівно від інших фірм, тож не хочеться супер переплачувати за бренд, хоча келліс більш меньш також ціниться. ще думаю як варіянт взяти раму від FireEye чи якогось іншого непоганого бренда і збирати кастом.
Nilethium

Повернутись до Технічні деталі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість