Покришки. Хто на чому катає? Які найкращі для нашого району?

Запитання й відповіді стосовно технічних нюансів наших двоколісних друзів

Повідомлення 19 січня 2014, 15:18

Та мені для міста - а ви все за грунт та за грунт :)
Максимум - може гравій якись трапиться. А в мокру погоду я не катаюсь.

http://www.jensonusa.com/Bicycle-Tires/ ... rt-29-Tire
А про цю що скажете?
RESKO
Повідомлення: 343

Повідомлення 19 січня 2014, 15:24

Pashka написав:Я обрав Continental Speed King2 уже давно.

http://www.chainreactioncycles.com/cont ... prod109873
Так... ця також непогана. Але може аж занадто лиса? :blush:
RESKO

Повідомлення 19 січня 2014, 15:36

Thunder Burt для асфальту теж не дуже. Дехто в Україні ними вже загорівся і тестував і враження не дуже. По суті майже ті ж Furious Fred по ціпкості, а по вазі важчі, по зносу трохи помаліше зношуються за Фреди.

Якщо суто для міста і деколи гравій, тоді можна ще на Schwalbe Hurricane звернути увагу.
DejaVu
Сталкер
Повідомлення: 1119

Повідомлення 19 січня 2014, 15:58

DejaVu написав:Якщо суто для міста і деколи гравій, тоді можна ще на Schwalbe Hurricane звернути увагу.

Якісь вони такі фантастичні :blush: око не радують
RESKO

Повідомлення 22 січня 2014, 12:14

А як такий варіант? http://velosiped.com/product/pokryshka- ... protection Тиха на асфальті, достатньо чіпка поза ним, стирається дуже слабо, за час користування не проколювався, недорога. Єдиний жирний мінус - вага зашкалює(
Denysko
Повідомлення: 50

Повідомлення 22 січня 2014, 13:55

RESKO написав:
DejaVu написав:Якщо суто для міста і деколи гравій, тоді можна ще на Schwalbe Hurricane звернути увагу.

Якісь вони такі фантастичні :blush: око не радують

Катаю на Schwalbe Hurricane Performance 26х2.0 від початку 2013 року. Класні покришки.. повільно стираються, хороший накат. Перший і єдиний раз пробився десь тиждень тому, і то, тому що наїхав на голку. Лише раз їздив в гори на них, у всіх випадках трималися добре, хоча болота сильного не було :)
По мокрому асфальті йдуть нормально, але треба бути уважним. Звісно що на болоті вони не тримають добре.. будеш майже як корова на льоду, але це ж напівсліки ;)
Tapac
Сталкер
Повідомлення: 179

Повідомлення 11 березня 2014, 03:29

Хочу віддати належне своїй резині :good: , а саме Schwalbe Black Jack 26" MTB Tyre http://www.chainreactioncycles.com/ua/r ... -prod48767. Цю модель я поставив водночас на два колеса і брав як універсальну. Свою універсальність і довговічність вона цілком виправдала - катав на ній, як по сухому асфальті, так і по голольодах (це мені звісно дозволяли більше мої навики, та все ж переднє колесо доволі впевнено тримається найрізноманітніших поверхонь, заднє відповідно ще ліпше), колеса пробивав ну вкрай рідко (і то більше заднє коли воно вже доживало свого). Передня резина відкатала на даний момент десь 14000 км і впевнений, що її стане ще на 4000-6000км, щоб дотерти в нуль (тобто надіюся подолати 20000-ну позначку :bicycle5: ). Задня зносилася в ноль на 8000-му кілометрі (якби я її, на самих початках використання, по своїй дурі трохи не уграв, то впевнений, що вона подолала б позначку 10000км). Завдяки центральному пасочку має доволі гарний накат по асфальті (але цей же пасочок при екстренному гальмуванні трохи збільшує гальмівний шлях в порівнянні з класичними "тракторами", але до того привикається 8-) ), дуже гарно показала себе і на різному бездоріжжі - зчеплення хороше. Резина сама по собі відносно легка.

В принципі, всім хто шукає довговічного універсала - рекомендую звернути свою увагу на цю модель. :good: З іншими моделями її порівняти не можу, бо вона просто на просто не дала мені такої можливості :D
Sanya Magellan
Сталкер
Повідомлення: 236

Повідомлення 11 березня 2014, 12:04

Поставив Schwalbe Thunder Burt 29x2.1
Їде швидко, тихо.... нічого екстремального не помітив.
RESKO

Повідомлення 22 липня 2014, 02:15

апну тему)

пів сезону вже минуло, бачу що на наступний треба буде нові покришки, мої орієнтовні вимоги
1. реальна ширина 56-60мм, на перед може бути і 62
2. основна спрямованість бездоріжжя гори, але щоб накат був адекватний
3. адекватна вага
4. під безкамерку

поки дивлюсь розглядаю такі варіанти
1. перед і зад Maxxis Ardent 2.4 (можливо краще 2.25 але в нас їх нема) вага двох 1650, хороші перевірені особисто покришки, мають накат не гірше кросмарків 2.1 але ширші і дуже добре тримаються в будь яких умовах від асфальту до болота і коріння в горах, справжні олмаунтін покришки + ціна 220 грн
Зображення
2. зад Maxxis Ardent 2.4 перед Maxxis HIGH ROLLER II 2.4 вага 1745 варіант трохи зліший
Зображення
3. перед і зад SCHWALBE Nobby Nic 2,25 (2,35 і 2,4 важко знайти та й по вазі буде як 1) вага 1100, хз який накат, дорогі, розглядаю як альтернативу 1 заради ваги
Зображення
4. ще один варіант WTB Weirwolf 2.3, вага 1700, позитивні відгуки на мтбр + виглядає файно, досить дорогі + є підозра що швидко забиваються і погано очищаються в болоті
Зображення

можливо ще хтось порадить якісь варіанти
фактично питання зводиться до того чи економити пів кіло, звісно є така спокуса, але хз як це відображається на міцності і стійкості до проколів
в кого які думки?))
Востаннє редагувалось Wolf в 22 липня 2014, 15:25, всього редагувалось 1 раз.
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повідомлення 22 липня 2014, 12:04

Wolf написав:в кого які думки?))

максіси не розглядаю бо швидко стираються
нобінік чудовий варіант, і півкіля на колесах дуже вирішує. їздили з жінкою на таких 2,25" 2сезони
втб веірвольф-їздив сезон - для позамісто але не для гір, забиваються
якщо вага не лякає - маю втб тімбервольф 2,3" (реально навіть ширші виглядають)-чудова гума, чудово тримає і класний накат
ідеальний варіант контіненталь з серії Х-кінг, маунтін-кінг, рейскінг... але біля 100$/пара
всі люди-це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, москалів...
_panika_
Повідомлення: 472

Повідомлення 22 липня 2014, 14:06

Мій Nobby Nic 2.4 із Snake Skin важить 710г. Класна, відносно легка покришка для гір, особливо в поєднанні із низьким тиском. Плюс має не такий вже ж і поганий накат ( правда я її тільки на перед ставлю ). За інші не знаю. Якби я був на твоєму місці, то, скоріш за все, на зад ставив би Racing Ralph - гарний накат, довго зношується. Для сухого бездоріжжя саме те, але для болота, відповідно, не дуже підходить. Ну, але й і в болото не так вже й часто попадаєш.
+roman+
Повідомлення: 707

Повідомлення 22 липня 2014, 14:12

_panika_ написав:максіси не розглядаю бо швидко стираються
нобінік чудовий варіант, і півкіля на колесах дуже вирішує. їздили з жінкою на таких 2,25" 2сезони
втб веірвольф-їздив сезон - для позамісто але не для гір, забиваються
якщо вага не лякає - маю втб тімбервольф 2,3" (реально навіть ширші виглядають)-чудова гума, чудово тримає і класний накат
ідеальний варіант контіненталь з серії Х-кінг, маунтін-кінг, рейскінг... але біля 100$/пара

що до стираються то в мене навпаки склалось враження що швальби на порядок швидше страються аніж максіси
в нобініках мене і приваблює і відлякуює їхня вага, важать 560грам при вазі всіх конкурентів таких ж характеристик приблизно 700-900
платити за контіненталь не бачу сенсу якщо чесно

+roman+ також дякую за поради
але нобінік мабуть відпадають,бо вони якісь насправді дрищаві 2,35 має ширини 54мм, тепер зрозуміло чого вони такі легкі
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер

Повідомлення 16 березня 2015, 17:55

у меня maxxis. стоят не очень дорого но крутые http://velohack.com/2015/01/obzor-pokry-shki-maxxis-griffin/
AndreyUK
Повідомлення: 1

Повідомлення 16 березня 2015, 20:28

AndreyUK якісь вони чавунні))

катаєте ДХ?

Зображення
Wolf
Сталкер

Повідомлення 12 червня 2018, 14:38

Всім, привіт! Назріла гостра і термінова необхідність поміняти покришку на задньому колесі. Тему чемно перечитала - на даний момент в обраному магазині нема ні "розумних семів", ні кроссмарків, на яких я зупинилась. Порада від продавців, з того, що є - Maxiss Larsen, поради інших, теж з того, що є в наявності Schwalbe Hurricane. Катаю - місто- 70% грунт - 30%. Пліз, порадьте, на чому краще зупинитись!
Natmer
Сталкер
Повідомлення: 178

Поперед.Далі

Повернутись до Технічні деталі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість