Покришки. Хто на чому катає? Які найкращі для нашого району?

Запитання й відповіді стосовно технічних нюансів наших двоколісних друзів

Повідомлення 09 січня 2013, 10:50

Schwalbe Hurricane буде найкраще котити по асфальту - за рахунок гладкої центральної доріжки
olavin
Сталкер
Повідомлення: 1378

Повідомлення 09 січня 2013, 13:47

olavin написав:Schwalbe Hurricane буде найкраще котити по асфальту - за рахунок гладкої центральної доріжки

Повністю згідний, сам катаю на подібному протекторі, добре катять на асвальті, і на грунті чи в поворотах прекрасно тримають бокові шипи
Федерація велосипедного спорту Івано-Франківської області
Oleg
Повідомлення: 613

Повідомлення 09 січня 2013, 15:39

Раніше надибав дуже класну табличку в якій зібрані результати більше сотні тестів покришок, але там в основному мтб покришки і напівліки не тестували.

Також дуже багато параметрів які тестували:
-реальна вага
-опір коченню
-стійкість до зміїних прокусів
-стійкість до колючок/цвяхів
-щеплення в поворотах
-щеплення на підйомах/спусках
і загальна оцінка від тестерів.

Тести проводив журнал bike-magazine.

Думаю багато кому буде цікаво хоча-б просто порівняти результати між деякими популярними шинами.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... jTEE#gid=0
DejaVu
Сталкер
Повідомлення: 1112

Повідомлення 07 листопада 2013, 22:55

Апну трохи тему...
Катаю на Schwalbe Smart Sam 26*2.1, на дроті. Підозрюю, що лєцта підробка, бо за ~3800км задня зносилася сильно (понтовими заносами не бавлюся, гальмувати вмію :) ), передня теж досить печальна. На покришках багато тріщинок, всюди лізуть нитки :o . Ще й колються здорово. Протектор мої потреби майже задовільняє, оскільки мені потрібна універсальна покришка (звісно, часом хочеться, щоб було більш накатисто, часом більш гребуче, але то таке).
Так-от, прийшов час купляти нові. Бюджет до 500 грн за дві, хочеться, щоб шини були до 600грам. Думаю, чи просто купити нові Смарт Семи фолдингові, чи все-таки пошукати щось цікавіше (є ж усякі контіненталі, мішлени, максіси, ну і екзотичніші рубени, хатчісони і т.д.). То чи є якась альтернатива Семам, шановне панство?
__________________________________________________________________________________________
...От виросту я, куплю собі велосипед. Великий і з фарою. "Україну". Або Cube Elite Hpc Race)))
yur_ko
Повідомлення: 109

Повідомлення 07 листопада 2013, 23:03

Є. Maxxis Crossmark. Майже той же смарт сем по всіх параметрах, але трохи більше зміщений в сторону безодоріжжя (трошки більш гребучіший, трошки менш накатистий). Важить десь так само як сем, але ціна приємно здивує :)

Або Schwalbe hurricane але вони більше зміщені в сторону асфальту на відміну від кросмарків.
DejaVu
Сталкер

Повідомлення 07 листопада 2013, 23:28

ще є максіс ларсен тт гребе як дурна і накат хороший, більш накастисті і легші кенда смол блок 8 або максіс аспен, я особисто юзаю ззаді максіс ардент а спереді злішу покрику на 2.3 і дуже задоволений таким вибором
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повідомлення 07 листопада 2013, 23:33

Wolf написав:ще є максіс ларсен тт гребе як дурна і накат хороший

От тільки з горба та ще й по мокрому "неасфальті" на ній буде "весело" :crazy:
Степан Бандера - Герой України!
Grey
Повідомлення: 932

Повідомлення 07 листопада 2013, 23:41

Grey написав:От тільки з горба та ще й по мокрому "неасфальті" на ній буде "весело" :crazy:

універсальної покришки не існує, завжди треба чимось жертвувати, в не штатних випадках вирішують справу навики, а якшо їх нема то ніякі покришки не поможуть ;)
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер

Повідомлення 07 листопада 2013, 23:43

Так... Заплутали ви мене) Максіс Кроссмарк чимось мене зацікавив, може є хтось, хто катав і на ньому і на семах? Про ларсен відгуки дуже неоднозначі... На аспені мені здається, що багато малих шипів будуть заважати на асфальті, як і на кенді... чи ні?
__________________________________________________________________________________________
...От виросту я, куплю собі велосипед. Великий і з фарою. "Україну". Або Cube Elite Hpc Race)))
yur_ko

Повідомлення 07 листопада 2013, 23:48

кросмарки в олавіна стоять помоєму... питай в нього
але як вже писали - універсальної немає, сам часто міняю гуму залежно від того де і по чому катаю
всі люди-це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, москалів...
_panika_
Повідомлення: 471

Повідомлення 07 листопада 2013, 23:52

Та про універсальність знаю, але нема можливості тримати 2 коплекта гуми( а що, невже смарт сем не слід розглядати знову?
yur_ko

Повідомлення 08 листопада 2013, 00:00

я катав на кросмарках, швальбах рокет ронах, максісах едвантедж, кендах смол блоках 8 і ардентах
кросмарки 2.1 - досить універсальна кантрійна покришка, добре тримає на любих сухих покриттях, накат хороший, в болоті швидко забивається намертво (стояли рік на задньому колесі) на таких ще катають Олег Олавін та Володимир Сем
швальб рокет рони 2.1 - також хороша досить універсальна покришка, тримає краще ніж максіси, забивається болотом менше, але менший накат і дуже швидко стирається (стоять на байку на якому я інколи трішки їздю)
максіс едвантдж 2.1 - гребуча резина на всі випадки життя, єдиний мінус невеликий накат але чудово підходить на передню кантрійну або ам покришку, на задньому колесі має властивість заламуватись при невеликих тисках (стояла рік на передньому колесі)
кенда смол блок 8 1.95- хороша кантрійна покришка для сухих не горбатих поверхнях, на камінні піску болоті не придатна до використання, накат і вагавище всяких похвал, не зважаючи на 1.95 в поворотах добре тримаються (два місяці перед-зад)
ардент 2.25- гребуча накатиста покришка, більше підходить для ам аніж для кантрі, чудово тримає будь які повороти, і нереально швидко очищається і добре себе поводить в болоті, ідеальний вибір для мене на задню покришку (рік на задньому колесі)

Зображення
Wolf
Сталкер

Повідомлення 08 листопада 2013, 00:17

yur_ko написав:Та про універсальність знаю, але нема можливості тримати 2 коплекта гуми( а що, невже смарт сем не слід розглядати знову?

та бери смартсеми, просто візьми краще фолдингову гуму. в мене на смартсемах ево нічого не розшаровувалось і не стирчало, але бери в нормальних магазинах, а не в бариг які з китаю возять
всі люди-це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, москалів...
_panika_
Повідомлення: 471

Повідомлення 08 листопада 2013, 00:26

yur_ko написав:Та про універсальність знаю, але нема можливості тримати 2 коплекта гуми( а що, невже смарт сем не слід розглядати знову?

Я їздив на обох на семах більше, на кросмарках трохи менше.
Ну впринципі в попередньому моєму пості написав різницю.
Для себе як універсальну гуму вибрав кросмарк на перед, сем на зад.
Накат хороший, щеплення теж, лиш по мокрому і по болоті не дуже.
DejaVu
Сталкер

Повідомлення 08 листопада 2013, 00:50

в мене також maxxis crossmark, актаю на них вже давно, все точно як в інших: хороший накат по асфальту, непогано тримають на сухому грунті і каміннях, в болоті погано. Дешевші ніж СмартСеми. Наступного сезону для гірських поїздок, болота, кроскантрі хочу взяти іншу резину (щось типу Racing Ralph), але на кроссмарках буду далі їздити як на універсальних в суху погоду. Може мені щастило, але цього року на них дуже рідко проколювався (всього 1 чи 2 рази за сезон).
olavin
Сталкер
Повідомлення: 1378

Поперед.Далі

Повернутись до Технічні деталі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість