Покришки. Хто на чому катає? Які найкращі для нашого району?

Запитання й відповіді стосовно технічних нюансів наших двоколісних друзів

Повідомлення 08 листопада 2013, 01:24

Я за перші 500 км пробив кросмарк 3 рази. Але за останні 5000 більше ні разу не пробивав.
Тут як пощастить.
DejaVu
Сталкер
Повідомлення: 1112

Повідомлення 08 листопада 2013, 20:35

DejaVu написав:Я за перші 500 км пробив кросмарк 3 рази. Але за останні 5000 більше ні разу не пробивав.
Тут як пощастить.

ага це точно) а я на першому виїзді на них поїхав в вовчинці, за перший спуск там 1км чи скільки, в 6-ох місцях пробив :? а потім за сезон ще двічі :)
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повідомлення 08 листопада 2013, 23:26

Народ, дякую всім. Як на мої умови, виходять в лідери Смарт Сем і Кроссмарк. Ще треба думати, голову ламаю собі)
А як щодо якихось екзотичних у нас фірм? Що, ніхто не юзає WTB, рубену чи щось таке?
__________________________________________________________________________________________
...От виросту я, куплю собі велосипед. Великий і з фарою. "Україну". Або Cube Elite Hpc Race)))
yur_ko
Повідомлення: 109

Повідомлення 10 листопада 2013, 21:30

По популярності дійсно в лідерах Смарт Сем та Максіс Кроссмарк.
Мені особисто ні одні ні другі не подобаються.
Смарти універсальні покришки, які не "блєстають" ні на асфальті, ні на бездоріжжі. Кроссмарк тестував, забиваються дуже швидко і толку з них мало.
Моя думка: Смарти і Кроссмарки чисто для сухих і швидких трас. Без болота, вязких грунтів, різких апхілів грунтових і так далі.
Тестував також Максіс Аспен, для асфальту та стежок суперова шина, варто було заїхати у ліс-пробив навіть не знаю об що))
А брату їх ставив-так покришку роздерло при гальмуванні по дрібному гострому камінні, аля щебінь.
Мої фаворити:
1) Рейс Ральф 2,25 29er Performance, хороша покришка для любого покриття, з міцними боковинами. Перформенс компаунд дає досить хорошу зносостікість, проте якщо попадаєш на мокру добре вкатану стежку чи асфальт-зчеплення втрачається через відносну твердість гуми
2) Continental Mountain KingII, Black Chilli Compound, Race Sport 29er*2,4. На данний момент КРАЩА гума на якій доводилсоь катати. Іноваційний компаунд Black Chilli дарує відчуття того, що ти немовби прилипаєш до дороги. На дотик гума мяка, але великий вміст натуральних складових гарантує високу зносостійкість. Незважаючи на те, що покришка досить зла і зубата (хлопці з якими я уже встиг познайомитись бачили її), це не впливає на накат. По відчуттях накат кращий ніж у Рейсінг Ральфа, вібрація менша та звук тихіший (що значить супротив коченню менший).
Ну а якщо говорити про зчеплення, поведінку в болоті, вязкому грунті і так далі-то це просто щось. Височенний профіль та ширина 2,4 дає можливість їздити на відносно невисокому тиску, покришка рве під собою всіх і вся :) Протектор зовсім не забивається, так як відстань між зубами досить велика. Смарти і кросмарки порівняно з контіками це як бюджетний кроссовер і військовий хаммер :)
Фото контікаЗображення
Інфо про компаунд: http://www.conti-online.com/www/bicycle ... li_en.html
Востаннє редагувалось Pashka в 10 листопада 2013, 21:50, всього редагувалось 5 разів.
ЗображенняЗображення
Pashka
Повідомлення: 138

Повідомлення 10 листопада 2013, 21:30

yur_ko написав:Народ, дякую всім. Як на мої умови, виходять в лідери Смарт Сем і Кроссмарк. Ще треба думати, голову ламаю собі)
А як щодо якихось екзотичних у нас фірм? Що, ніхто не юзає WTB, рубену чи щось таке?

Є пара Maxxis Crossmark 29er, повністю нова, жодного разу не одягалась.
Продам у хороші руки :)
ЗображенняЗображення
Pashka

Повідомлення 10 листопада 2013, 21:45

Pashka, погугли чим відрізняється щеплення від зчеплення ;)
olavin
Сталкер
Повідомлення: 1378

Повідомлення 10 листопада 2013, 21:51

olavin написав:Pashka, погугли чим відрізняється щеплення від зчеплення ;)

замість того, щоб підколювати можна було написати в ПМ про опечатку
поправив
ЗображенняЗображення
Pashka

Повідомлення 10 листопада 2013, 22:07

yur_ko написав:А як щодо якихось екзотичних у нас фірм?

Panaracer Fire XC Pro 2,1"
Зображення
від'їздив на них 2 сезони, як мінімум не гірша за нобінік ево... одні з найкращих покришок на яких їздив... зара на них вже другий сезон інший власник катається...
маю пару лишніх, якщо надумаєш...
всі люди-це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, москалів...
_panika_
Повідомлення: 471

Повідомлення 11 листопада 2013, 19:26

Pashka дякую за розгорнуту відповідь! Знаю, що універсальність означає, що покришки ніде не будуть "блєстати", але все ж. Аспен відкидаю через їх нелюбов до каміння, яке в моєму житті буває досить часто;)
Щодо ваших фаворитів Ральфів та Контіків, то вони для мене надто зубасті, класні і дорогі(
_panika_, ці панарейсери, знову ж таки, надто зубасті для мене.
Одним словом, поки що зупиняюсь на Кроссмарку. Залишилось тільки зрозуміти відмінності між купою їх версій :D . Напевно, слід брати 60 ТРІ?
__________________________________________________________________________________________
...От виросту я, куплю собі велосипед. Великий і з фарою. "Україну". Або Cube Elite Hpc Race)))
yur_ko

Повідомлення 11 листопада 2013, 19:48

yur_ko написав:Одним словом, поки що зупиняюсь на Кроссмарку. Залишилось тільки зрозуміти відмінності між купою їх версій :D . Напевно, слід брати 60 ТРІ?

Показник ТРІ (thred per inch - якось так) показує наскільки щільне плетення основи. Чим більший показник, тим основа легша при тій же міцності.

Ще є показник м'якості гуми (70, 62, 60, 42, 40 і т.д.)
Чим менша цифрочка тим гума м'якша і відповідно краще тримає на мокрій і слизькій поверхні (всякі там каміння, коріння), але зааааачно швидше зношується. Навіть між швидкістю зносу 70 і 62 по асфальту різниця дуже суттєва. А крім того чи м'якша гума вона зазвичай дорожча.
DejaVu
Сталкер

Повідомлення 11 листопада 2013, 19:55

DejaVu, знову дякую! Я так розумію, що мені треба 60ТРІ, 70а. В нас всі такі і продаються. Але хочеться фолдингові, чких в наших магазинах і навіть в барахолках вдень з вогнем не знайдеш. Можна тягнути з чейну, але тоді виходить навіть дорожче, ніж взяти тут фолдинговий смарт сем :hysterics: :hysterics:
yur_ko

Повідомлення 11 листопада 2013, 20:45

Мені в принципі як для тренувальних універсальних покришок та різниця в 100-150 грам ролі не грає.
Зате ціна в районі 100 з копійками грн дуже приємна.
DejaVu
Сталкер

Повідомлення 19 січня 2014, 12:50

Прошу допомоги в виборі покришок.
Перечитав тему.... "запутался в показаніях" :crazy:
Мені для міста (типове КК :turned: ), катаю агресивно - люблю деколи і пришкварити.
Я так зрозумів - краще напівсліки? Шипована частина починає працювати тільки на поворотах?
І порадьте по показниках ТРІ (твердість плетення).
Тут ще писали при мякість резини - я так і не зрозумів де шукати і як позначаєтсья.

http://www.chainreactioncycles.com/schw ... -prod52617
http://www.chainreactioncycles.com/cont ... prod109873
http://www.jensonusa.com/Bicycle-Tires/ ... rt-29-Tire

Останню поки що у мене в лідерах :roll:

Шо з цього хороше... що ні? І чому.
Востаннє редагувалось RESKO в 19 січня 2014, 15:57, всього редагувалось 1 раз.
RESKO
Повідомлення: 343

Повідомлення 19 січня 2014, 14:10

Попробую допомогти як можу.
1. Furious Fred Evolution - однозначно не рекомедую для тих умов в яких плануєш використовувати. Вони дуже ніжні і по асфальту стираються за 1000 км мало що не наскрізь. Вони тільки для грунту причому сухого і бажано рівного. Також дуже легко коляться і ріжуться об каміння. Єдині з плюсів це накат і вага.

2. Continental Speed King II - за них нічого не можу сказати. Єдине що варто врахувати, що якщо планується їздити на тих же покришках по бездоріжжю це те, що із-за гладкої центральної частини вони будуть погано гребсти вгору і погано гальмувати і йти в занос на спусках, особливо якщо не сухо.

3. WTB Nano TCS - Нажаль теж нічого не можу про неї сказати.

4. Racing Ralph Evo Snakeskin - чудова покришка, правда трохи не підходять умови знову. Так, як вона розрахована суто на грунт. Хоча вона має дуже класний накат і по асфальту мінусом є те, що за 4-5 тис вона перетвориться на Continental Speed King II. З такою покришкою можна сміло їхати і по бездоріжжю кататися. Причому непогано веде себе як в сухих так і в вологих умовах. Як по вкатаному грунту так і по камінню. А з захистом SnakeSkin хоч і добавляється лишніх 100 грам, зате гострого каміння можна не боятися.

5. Continental X-King - судячи з малюнку протектора вони не зовсім підходять для умов використання, як на мене занадто зубасті для міста.

Все ж якщо покришку брати в основному для асфальту і лиш деколи грунт, то я знову би рекомендував на перед Maxxis crossmark а назад Smart Sam. Така комбінація буде себе добре вести на сухому грунті. Якщо хочеться і по вологому кататися, тоді можна на перед поставити Racing Ralph. Він буде не так швидко стиратися спереду, але в той же час буде додавати впевненості і контролю в вологих умовах.
Ще по відгуках себе добре зарекомендувала покришка Maxxis Aspen на заднє колесо.
Зображення
По вологому тримає добре. По асфальту накат класний.

На TPI суттєво увагу звертати не варто. В легких дорогих покришках щільність плетення практично завжди менша, що робить покришку легшою.

М'якість резини вказують далеко не всі виробники, особливо, коли покришки виготовлені по якихось технологіях де використовуються декілька видів гуми. Наприклад Evo покришки від Schwalbe мають 3 види гуми: Внутрішня частина дуже тверда. Зовнішня на центральних шипах в 1-2мм товщиною м'яка, а бокові шипи ще м'якші. Коли покришка виготовлена повністю з одного виду гуми треба в описі шукати цифрочку типу 70, 60, 62, 42, 40 ... Деколи з буквочкою а. Наприклад 70а, або 62а.
DejaVu
Сталкер

Повідомлення 19 січня 2014, 15:13

RESKO написав:Прошу допомоги в виборі покришок.

http://www.chainreactioncycles.com/cont ... prod109873

Я обрав Continental Speed King2 уже давно. На новий сезон прикуплю собі парочку, якщо знайду на найнер.
Race Sport модифікація облегшена, а компаунд Black Chilli це взагалі інновація. Покришки з цим компаундом виготовляються лише в Німеччині. Я катав на Швальбах Racing Ralph, Smart Sam, після них Continental MoutainKing2 набагато круче. Вище я писав про свої враження.
І думаю їхній SpeedKing2 буде також суперовим вибором.
ЗображенняЗображення
Pashka

Поперед.Далі

Повернутись до Технічні деталі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість