Наші двоколісні друзі

Запитання й відповіді стосовно технічних нюансів наших двоколісних друзів

Повідомлення 17 січня 2014, 19:56

romaniv написав:пашка, ще таке, в тобі майже 2м)) мабуть ти і не дуже легкий)) як торсіонка переднього колеса? пригав трошки? нічо не "жме" ?))
не плануєш переходити на 1*10 ?

важу 110-112 (залежно від того поїв чи голодний :lol: )
І пригав (ну я тобі не ДХшник все в межах розумного) і льотав, все зашибісь. Нарахунок торсіонки, то цей показник у вилки найкращий з усіх наявних кантрійних. Самі колеса на гнучких PBO спицях це взагалі кайф. Вони хавають дрібну вібрацію (а сюди ще добавляєм S.A.V.E технологію рами і 29" колеса).. Не їдеш а пливеш.
Не зовсім зрозумів що б мало "жати"? Колесо почуває себе суперово, конусноподібна грубезна консоль, повороти чіткі. Не порівнював роботу з топовими кантрійними, катав хіба що на Ребі на такому ж велосипеді.
Ось якщо цікавить торсіонка, міцність та надійність, почитай статтю: http://vile-gnus.livejournal.com/94336.html
Рекомендую :)
ЗображенняЗображення
Pashka
Повідомлення: 138

Повідомлення 17 січня 2014, 20:03

я читав давно)) але то десь там...а ти тут)) колеса це взагалі окрема тема...тим паче такі!!
а про "жме")) чи не страшно? мабуть всі коли починають катати на лефті, спочатку скиптично до неї відносяться)
romaniv
Повідомлення: 346

Повідомлення 17 січня 2014, 20:17

romaniv написав:я читав давно)) але то десь там...а ти тут)) колеса це взагалі окрема тема...тим паче такі!!
а про "жме")) чи не страшно? мабуть всі коли починають катати на лефті, спочатку скиптично до неї відносяться)

аа так ти про це))
звичайно перші два дні я катався як нубко по тротуарі на швидкості максимум 15км/год :D
спочатку привикали очі, що уже немає правої сторони вилки, що по ній уже не можливо орієнтуватись
потім перелаштовувався мозок, що все нормально і вона моццна як кусок арматури :)
ну і звичайно піднастроював тиск, ребаунд і так далі
а уже через тиждень бороздив Вовчинці і все що в радіусі 50км від Франика)
Були випадки коли їхав по лісі (отако навпростець) і в траві не помічав ями чи канави. Влітав туди, вилка йшла на повний хід, ніяких ексцесів чи поломок (тьфу-тьфу). На ній ДХ катають (ну звичайно без мегатрамплінів і дропів), все ок. Цікавить тут можеш глянути відосик: http://www.youtube.com/watch?v=NsKpfZFjVZo
romaniv написав:не плануєш переходити на 1*10 ?

Ні, не планую.. Не бачу в цьому сенсу. Я собі поставив передню маленьку зірку гарбарука з мінімально можливою кількістю зубців (25) для важких ділянок. Велика залишилась, на ній катаю "по плоскачі". 1*11 не дасть мені ніяких плюсів окрім того, що велик стане на 200 чи 300г легший.. ІМХО
ЗображенняЗображення
Pashka

Повідомлення 17 січня 2014, 23:03

Pashka написав:Ні, не планую.. Не бачу в цьому сенсу. Я собі поставив передню маленьку зірку гарбарука з мінімально можливою кількістю зубців (25) для важких ділянок. Велика залишилась, на ній катаю "по плоскачі". 1*11 не дасть мені ніяких плюсів окрім того, що велик стане на 200 чи 300г легший.. ІМХО

а нашо ставити зірку гарбарука коли в тебе дабл?
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повідомлення 18 січня 2014, 00:30

Wolf написав:
Pashka написав:Ні, не планую.. Не бачу в цьому сенсу. Я собі поставив передню маленьку зірку гарбарука з мінімально можливою кількістю зубців (25) для важких ділянок. Велика залишилась, на ній катаю "по плоскачі". 1*11 не дасть мені ніяких плюсів окрім того, що велик стане на 200 чи 300г легший.. ІМХО

а нашо ставити зірку гарбарука коли в тебе дабл?

Я замінив найменшу зірку, яка була на 28зубів. Поставив 25. Не вистачало тяги (фізухи) в апхілах :)
ЗображенняЗображення
Pashka

Повідомлення 18 січня 2014, 01:18

Pashka написав:Я замінив найменшу зірку, яка була на 28зубів. Поставив 25. Не вистачало тяги (фізухи) в апхілах :)

та за зуби ясно) не ясно чому гарбарука а не ту ж хх чи хо, гарбарука ж юзають в осномному або для зменшення ваги або як хх1 шоб ланц не падав на сінглі
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повідомлення 18 січня 2014, 02:05

вольф, гарбарук випускають не тільки зі змінним січенням зуба
romaniv

Повідомлення 18 січня 2014, 02:33

Wolf написав:
Pashka написав:Я замінив найменшу зірку, яка була на 28зубів. Поставив 25. Не вистачало тяги (фізухи) в апхілах :)

та за зуби ясно) не ясно чому гарбарука а не ту ж хх чи хо, гарбарука ж юзають в осномному або для зменшення ваги або як хх1 шоб ланц не падав на сінглі

XX на 25зубів не існує, 28мінімум. Тай BCD такий що не підібрати якусь іншу. Прийшлось робити на заказ у них. Я перший кому таку зірку зробили, сам Гарбарук сказав 8-)
ЗображенняЗображення
Pashka

Повідомлення 18 січня 2014, 03:23

Pashka написав:XX на 25зубів не існує, 28мінімум

Мінімум 26, а не 28.
А чому 25, а не 24?
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 18 січня 2014, 08:54

Pashka написав:Я перший кому таку зірку зробили, сам Гарбарук сказав 8-)

:blink:
RESKO
Повідомлення: 343

Повідомлення 18 січня 2014, 10:50

Вот моя новая железная лошадка :D
Зображення
«Ни я, ни кто другой не пройдет этот путь за вас» - Уолт Уитман ©
Den
Сталкер
Повідомлення: 144

Повідомлення 18 січня 2014, 11:52

b_romik написав:А чому 25, а не 24?

мабуть bcd не дозволяло...
romaniv

Повідомлення 18 січня 2014, 12:38

b_romik написав:
Pashka написав:XX на 25зубів не існує, 28мінімум

Мінімум 26, а не 28.
А чому 25, а не 24?

Так, вірно. Мав наувазі 26, помилився. 25мін кількість для такого BCD. 24 не получиться зробити.
ЗображенняЗображення
Pashka

Повідомлення 22 січня 2014, 19:51

Нове відео
Дивимось в якості 1080р
ЗображенняЗображення
Pashka

Повідомлення 22 січня 2014, 21:39

та класний байк, що тут ще скажеш....тільки є одне але, ну ти сам знаєш))
romaniv

Поперед.Далі

Повернутись до Технічні деталі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість