Веломайстерні і веломагазини

Запитання й відповіді стосовно технічних нюансів наших двоколісних друзів

Повідомлення 13 грудня 2011, 21:00

Тут пропоную обговорювати рівень сервісу в різних майстернях і веломагазинах (їх у нас мало, так що це неважко ;) ).

Мені, наприклад, не подобається у МТБ те, що майстер (він вроді Володя чи як) тріііішки лінивий. Тобто він мені вже кілька разів разів на поламані деталі, що вони нормальні і т.д.

А що на рахунок Веломафії? Магазин новий так шо не знаю шо там до чого.
Востаннє редагувалось yur_ko в 28 лютого 2015, 22:30, всього редагувалось 2 разів.
__________________________________________________________________________________________
...От виросту я, куплю собі велосипед. Великий і з фарою. "Україну". Або Cube Elite Hpc Race)))
yur_ko
Повідомлення: 109

Повідомлення 13 грудня 2011, 22:28

yur_ko написав:майстер (він вроді Володя чи як) тріііішки лінивий

... ну чому лінивий, мені от за сотку гривень ланц протер ганчіркою, молодєц, "сєрвіс" однако :D
Велосипед лишає назавжди позаду слід невдач, а натомість намотує на колеса досвід і успіх!!......................... З повагою дядько Елміс =)
Almys
Повідомлення: 676

Повідомлення 13 грудня 2011, 22:29

старайтесь все робити самі! Краще ніж сам незробиш + читай уважно інструкції до всього!

Наприклад Дмитро Миколайович НЕЗНАВ що є направлені ланцюги, і добре що я прочитав інструкцію і підказав йому як правильно поставити ланц на мому ровері!

А ше на велофорумах пишуть одне, а в механіків своя думка. Кому вірити вибір кожного.

Ну і якшо твій ровер десь впаде чи щось напартачать то ніхто тобі не признається і постараються замаскувати пошкодження щоб ти незамітив а воно потім десь вилізе при експлуатації і ти будеш думати деж це могло статись!

Так шо варто потратитись на мінімальний інструмент, масло та інші пріколи і потім мати чистий спопкій. Віддавати комусь ровер ТІЛЬКИ в крайніх випадках!
------------------------------ЗАКІМ------------------------------
NoLak
Повідомлення: 279

Повідомлення 14 грудня 2011, 00:28

NoLak написав:Так шо варто потратитись на мінімальний інструмент, масло та інші пріколи і потім мати чистий спопкій. Віддавати комусь ровер ТІЛЬКИ в крайніх випадках!

ти не правий :)
звичайний роверист зможе навчитися ну хіба що настроїти переключателі, може гальма... максимум перебрати втулки...
а на все решта потрібно значний досвід... (прокачка гідравліки, ТО вилок, задніх амортів...) та й набрати якісно колеса у нас в місті можуть пару чоловік.
та й інструмент недешевий, в мене ручного тільки на суму більше 1500грн точно... мало кому це потрібно...

а на рахунок майстрів - зарплата в них невисока, а ще й робота сезонна... тому й у майстернях нашого міста не знайдеш висококваліфікованих майстрів... наприклад у Києві їх всього 3 чоловік. а більшість людей які можуть зробити якісний ремонт і ТО - не працюють в майстернях і це в них як додатковий заробіток...

вивчав це питання в києві. наприклад якщо робота майстра в майстерні коштує 150грн, то в людини яка це зробить більш професійно це буде коштувати 300-400грн, але і якість роботи тут відповідна... тут вже справа в конкретних людях - хто кому довіряє... і більшість велосипедистів возять свої недешеві ровери в приватні руки...

стосовно веломафії :) - я б їм не довірив ровер дорожче 500$ взагалі в руки... там майстра як такого немає взагалі!
з МТБ не дуже краще - всю роботу вище середнього рівня вони дають в сторонні руки, у Володі не той рівень кваліфікації...
всі люди-це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, москалів...
_panika_
Повідомлення: 471

Повідомлення 14 грудня 2011, 02:22

Звичайний роверист при бажанні може стати хорошим веломайстром,головне щоб було в кого навчитись! ;)
U12
Повідомлення: 65

Повідомлення 14 грудня 2011, 09:03

зараз на ютубі мільйон відео як шо робити.
це колись коли небуло інтернету і взагалі ніякої інфи тре було проявляти талант) а зараз дійсно все простіше
------------------------------ЗАКІМ------------------------------
NoLak
Повідомлення: 279

Повідомлення 14 грудня 2011, 13:28

Виконую ремонт і налаштування свого велосипеда тільки сам і не довіряю ніяким майстерням, так як якщо хочеш зробити щось якісно - зроби це сам!!! Звичайно це треба робити при певному досвіді і вмінні. А вміння починається і розвивається з практики, досвіду і "правильних", не кривих рук. У випадку якщо "не тримається викрутка в руках", чи просто лінь щось робити варто звернутись до спеціаліста щоби не наробити гірше. Я говорю про щось складніше типу переборки вилки і т.д. Така дрібниця як наприклад регулювання вібрейків чи навіть дисків(гальм) кожен велосипедист має вміти робити сам так як в дорозі не завжди є можливість скористатись допомогою вміючого товариша.
Citius, Altius, Fortius!
Venceremos! Nevseremos`!
Stalker
Сталкер
Повідомлення: 1664

Повідомлення 14 грудня 2011, 14:17

хороша гілка, корисна дискусія.

оскільки я з категорії роверистів, у яких "не тримається викрутка в руках", то регулярно звертаюсь в МТБ-майстерню. до Володі і колег претензій ніколи не мав, якщо несправність була вище рівня їх кваліфікації, то чесно казали, що не можуть поремонтувати. а що робили - то робили якісно.
ніколи не ремонтував велосипед у Велохаті, але якщо сам Печенько каже, що Роману як механіку можна довіряти, то це про щось говорить.
про Веломафію чув певний негатив, але не про майстерню, а про магазин. з чужих слів критикувати не хочу.

не завжди неякісний ремонт є виною криворукого майстра. часто ми купуємо залізо, яке не дуже підходить (або дуже не підходить) до вже використовуваного обладнання. потім ніби й компоненти непогані, а разом працювати не хочуть. причому як клієнти купують невдалі компоненти, так і продавці впарюють щось не в тему.
по приватних оголошеннях часто продається проблемне залізо. потім навіть найкращий механік нічого з тим глючним сміттям не може зробити.
у механіків теж бувають проблемні клієнти. не миють і не змащують ровер, нищать його стрибками, потім дивуються, чому втулки, ланцюг і зірочки швидко вбиваються, колеса гнуться і т.п., тягнуть у майстерню зі словами "зробіть щось". плюс розвиток Інтернету призвів до того, що кожен другий школяр читає форуми і починає крутити залізо зі словами "та то все просто, нафіга мені механік?". потім чомусь велосипед не їде, і починаються пошуки винуватого.

всі ремонтні роботи самому виконати нереально, та й не всім це дано. але потрібно хоча би розуміти, в чому проблема, знати, як поміняти пробиту камеру, як налаштувати гальма і перекидки (я до сих пір з передачами не навчився справлятись). як казав Ленін, "вчитись, вчитись і ще раз вчитись".
panda
Сталкер
Повідомлення: 530

Повідомлення 14 грудня 2011, 16:26

Це все дуже гарно, що ми тут пишемо. Але це теорія. На практиці - стерті колодки - володі лінь шукати нові; камера троошки спускає - не можуть знайти дірку - бери нову...На щастя (чи на жаль) в мене був певний досвід базового ремонту/регулювання - катав колись на ардісі :(
Шкода, що найближче до мене саме МТБ. А пертись на неповносправному велі в центр чи ще кудась - навіть небезпечно.

З.І. Замітив таку фігню:коли Юра є на базі, то Вова не дуже береться відмовляти клієнтів. Крім того, Юра й сам не цурається шось шукати і т.д.
__________________________________________________________________________________________
...От виросту я, куплю собі велосипед. Великий і з фарою. "Україну". Або Cube Elite Hpc Race)))
yur_ko
Повідомлення: 109

Повідомлення 14 грудня 2011, 20:27

у кожного свої враження.
а їздити в майстерню через те, що спускає камера, мені ще не доводилось :)
panda
Сталкер
Повідомлення: 530

Повідомлення 15 грудня 2011, 01:43

Напишу і я трошки негативу...
В МТБ не звертався (вистачило розповіді Любомира ака lubic про його "ремонти"), але маю приклад НЕзовсім якісного продажу товару з їхнього магазину - племіннику купили велосипед, ніби і не дуже дешевий, за 2400грн. здається, а от відрегулювати\змастити\подивитися до нього ніхто не здогадався перед продажем... перше ТО правда пообіцяли безкоштовне... думаю, що далі ще буде "цікавеньке".
В велохату звертався пару разів по дрібницях, претензій по роботі жодних, а от по відношенню до велосипеду є нюанси... я розумію, що не моє не шкода, але, принаймні, коли ставиш велосипед "догори дригом" то можна, хоча б, якусь картонку під руль та сідло поставити щоб не дерлося об бетон... також залишився "осадок" від купівлі камер до свого "роверка" - на коробці написаний один типорозмір, на камері виштампуваний (при виробництві) інший, і змазано нанесений той, що на коробці - якому вірити? Я розумію, що це китай, але, якщо дбаєш за репутацію свого закладу варто перевіряти товар, який продаєш... повернув камеру без проблем, гроші повернули також, але "осадок" залишився і камери запасної так і немає...
Про ремонт власними силами - цілком до снаги тим, в кого руки ростуть "откуданада" (окрім складних, специфічних випадків ("перебор" вилок, тощо) )... ті хто виростав і крутив на аістах\українах та інших СССРських дивах техніки багато чого знають і вміють самі... я, останнім часом, розлінився і в силу певних обставин не зовсім маю час робити щось сам, тому віддаю робити велосипед тим людям, які це вміють\знають і мають всі необхідні інструменти для даних маніпуляцій.
З.І. Мені перед продажем мого нового велосипеду зробили повне ТО з показаннями\розказаннями, що і де було не так і тп., я був здивований знаннями даного майстра в царині велосипедів і запчастин до них :good:
Все вище написане ІМХО, яке має право на життя :geek: :ugeek: :geek:
Степан Бандера - Герой України!
Grey
Повідомлення: 932

Повідомлення 15 грудня 2011, 01:57

Grey написав:Напишу і я трошки негативу...
В МТБ не звертався (вистачило розповіді Любомира ака lubic про його "ремонти"), але маю приклад НЕзовсім якісного продажу товару з їхнього магазину - племіннику купили велосипед, ніби і не дуже дешевий, за 2400грн. здається, а от відрегулювати\змастити\подивитися до нього ніхто не здогадався перед продажем...

згадав своє :D
колись купив в них свого першого двопідвіса за 1500$
відрегулював сам, скоро поїхав на Драгобрат. на спуску з Драгобрату пробивається колесо. розбираю його - а там 7 дирок!!! не було фліпера!!! :evil: а латки у мене 3шт. розгризав їх зубами аби якось вистачило на ті 7 дирок... в результаті запізнились на останній поїзд і мерзли всю ніч в Ясинях на вокзалі... потім розказав їм своє велике ФЕЕЕЕ, але як вони сказали - то не їхня вина...

хто хоче якісне ТО велосипеда - звоніть О9З85Ч899б
Востаннє редагувалось _panika_ в 08 травня 2014, 14:51, всього редагувалось 2 разів.
всі люди-це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, москалів...
_panika_
Повідомлення: 471

Повідомлення 15 грудня 2011, 09:30

Ну новий велосипед рідко коли є в такому стані щоби можна було одразу їхати. Його необхідно ретельно підготувати, позатягувати всі недотягнуті з`єднання, перевірити все уважно, так як в процесі перовозки він розрегульовується, та й сам виробник не дуже дбає про регулювання апарата коли він зійшов з конвеєра ссилаючись на те що сервісна майстерня візьме ці клопоти на себе.
Citius, Altius, Fortius!
Venceremos! Nevseremos`!
Stalker
Сталкер
Повідомлення: 1664

Повідомлення 15 грудня 2011, 15:42

Завжди стараюсь все в велосипеді зробити сам і підстроїти його під себе, але якшо шось не виходить, чи не вистачає вміння, завжди йду у Велохату, ніколи не було ніяких претензій до Саші чи Романа по ремонту або сервісі.
Федерація велосипедного спорту Івано-Франківської області
Oleg
Повідомлення: 613

Повідомлення 15 грудня 2011, 19:24

ну і я вставлю свої 5 тугриків.

Мабуть найбільше, що я роблю у свому велосипеді - це міняю камери. Якщо маю якісь проблеми - віддаю байк на профілактику Дмитру Миколайовичу(майстерня у велоклубі "Старт", що біля молочки). Це людина, якій я найбільше довіряю, якщо сказати точніше - на 200%. ніколи не розчаровувався у його сервісі :))) Робить все надійно і якісно. Ще чув , що непогано роблять у Велохаті -як альтернатива (Миколайович не любить возитися з вилками, а там добре їх роблять).

Та й сам Миколайович цікава людина, як не як майстер спорту міжнародного класу, поки ремонтує ровер може багато чого цікавого розповісти :)

п.с. він не любить коли його харять, або дають базарні чи засрані байки!
Востаннє редагувалось magnovskyi в 15 грудня 2011, 20:55, всього редагувалось 2 разів.
magnovskyi
Повідомлення: 139

Далі

Повернутись до Технічні деталі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість