Веломайстерні і веломагазини

Запитання й відповіді стосовно технічних нюансів наших двоколісних друзів

Повідомлення 13 липня 2012, 08:28

Взагалі будь-який сервіс у Франківську, як я бачу це як гра в лотерею. Може пощастить, а може і не дуже.
Citius, Altius, Fortius!
Venceremos! Nevseremos`!
Stalker
Сталкер
Повідомлення: 1664

Повідомлення 13 липня 2012, 09:42

Stalker написав:Взагалі будь-який сервіс у Франківську, як я бачу це як гра в лотерею. Може пощастить, а може і не дуже.

Останнім часом життя взагалі суцільна лотерея :geek: :ugeek: :geek:
Степан Бандера - Герой України!
Grey
Повідомлення: 932

Повідомлення 13 липня 2012, 12:36

Велик хоч і купував нулячий у ДМ, на сервіс стараюся до нього не заїжджати. 1. Його ще зловити треба, на місці він не так часто, як би хотілося. 2. Вічна незадоволеність всім і вся, хронічно поганий настрій. "Гарантійних" приводів звертатися на сервіс не було, ну і добре) Востаннє на сервіс їхав рік тому, коли міняв каретку, і то в МТБ) :jump:
Denysko
Повідомлення: 50

Повідомлення 11 вересня 2012, 22:19

Хочу кинути камінь в город МТБ. В мому районі хлопцю 13 років купили вел Скотт (якась молодша модель Аспектів). Ну ясно, що його не дуже буде цікавити щось там доглядати за ровером, але то таке. Як я розумію, велосипед має продаватися повністю зібраний і відрегульований. Я розглядав трохи його велосипед, і тут замітив погнуту шпицю. А вона не одна така - там кожна шпиця повністю не дотягнута, вони аж тарабанять одна об одну. Той хлопець каже, що так було, і що він їздив на 1-ше ТО.

...І як з таким сервісом :?: бути?
__________________________________________________________________________________________
...От виросту я, куплю собі велосипед. Великий і з фарою. "Україну". Або Cube Elite Hpc Race)))
yur_ko
Повідомлення: 109

Повідомлення 17 вересня 2012, 21:16

Ну тоді я також і свій камінь в город МТБ кину... купив вел аналогічно пройшов ТО... ну я за великом доглядаю...через півтора місяці почала стукати каретка... прийшов до них закрутили з лівої сторони.. перестало.. через тиждень знов почало стукати.. зняв сам.. зліва норм закручено.. справа УВАГА Я ВІДКРУТИВ КАРЕТКУ ВКАЗІВНИМ ПАЛЬЦЕМ БЕЗ КЛЮЧА!!!! результат - в каретці роздовбані чашки прийшлось поміняти за власний кошт з VP-BC73 на FSA BB-7420AL остання дуже кльова.. міцна і класними промами..)
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повідомлення 17 вересня 2012, 23:18

Ну на рахунок каретки - дотягувати-докручувати-перебирати то невдячна справа. Найкраще виковиряти то все до дідька, запхати туди картридж на промах і забути про нього на найближчі 20-30тис.км)
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Merlin
Сталкер
Повідомлення: 663

Повідомлення 17 вересня 2012, 23:23

Merlin написав:Ну на рахунок каретки - дотягувати-докручувати-перебирати то невдячна справа. Найкраще виковиряти то все до дідька, запхати туди картридж на промах і забути про нього на найближчі 20-30тис.км)

так) та й там нема шо перебирати... ) а дотягувати докручувати не згідний..)
але який ******* закручував при зборці велика каретку так шо я відкрутив її пальцем без ключа?)))
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер

Повідомлення 18 вересня 2012, 09:28

Все залежить від того що кому потрібно. Звичайний картридж не обслуговується, у порівнянні з порожнім(пустотілим). Він на порядок більше важить, але не клопіткий. На рахунок відкрутилось... для мене це загадка. Там настільки міцне з`єднання з дуже дрібною різьбою, що відкрутитись само не мало-би. Напевно це дійсно "майстри" між ковтками пива закручували. Відкатав купу тисяч кіломерів, розбирав, дивився знос: з`єднання міцне, нічого не розкрутилось, не зносилось, хоча все залежить від того хто як катає.
Citius, Altius, Fortius!
Venceremos! Nevseremos`!
Stalker
Сталкер
Повідомлення: 1664

Повідомлення 13 жовтня 2012, 20:31

Був сьогодні у обновленому МТБ. Ніби сподобалось - місця багато, класне освітлення, та й взагалі приємно якось. Але... має бути і але. Там ремонтна зона за ширмою, яку майстер постійно закриває. Тобто немає можливості слідкувати, що там роблять з твоїм ровером. Хто що думає щодо цього приводу?
__________________________________________________________________________________________
...От виросту я, куплю собі велосипед. Великий і з фарою. "Україну". Або Cube Elite Hpc Race)))
yur_ko

Повідомлення 14 жовтня 2012, 20:53

то э зле, що за ширмою ховаються, але мабуть такі правила встановлено, або не люблять, коли в руки заглядають...
Критерии "быстро", "дешево" и "качественно" - сочетаются только попарно
whip
Повідомлення: 163

Повідомлення 14 жовтня 2012, 23:09

раніше в них такого не було. теж здивувався коли позавчора сказали "Вибачте я закрию ширму" :blush:
на мою думку це лишнє.
Директор Інформаційного центру "Прометей"
Agressor
Повідомлення: 420

Повідомлення 15 жовтня 2012, 20:30

Я особисто не готовий, щоб мені не дозволяли дивитись, що з мойм велосипедом роблять :evil: . Ну, якщо не враховувати випадки, коли велосипед треба лишати. Треба буде написати відкритий лист в МТБ :) . А якщо серйозно, то тепер буду гроші носити у Велохату...
yur_ko

Повідомлення 15 жовтня 2012, 22:07

ну то куди той мтб переїхав?
whip

Повідомлення 15 жовтня 2012, 23:42

там де був просто в сусідньому будинку ближче до інститу мистецтв чи як там його.... в новобудові ...

Зображення
Wolf
Сталкер

Повідомлення 16 жовтня 2012, 18:42

так так, сьогодні зранку проїздив, то бачив. Якась ,правда, вивіска убога, але нічо, головне, щоб сервіс і асортимент товару не зубожів :D
whip

Поперед.Далі

Повернутись до Технічні деталі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість