Веломайстерні і веломагазини

Запитання й відповіді стосовно технічних нюансів наших двоколісних друзів

Повідомлення 01 березня 2013, 16:52

1.Майстерня бiля Молочки. З ДМ знайомий особисто,так як займався у нього в секцii в 85-87 роках.Вiн людина настрою,великий ДОКА в спортi i механiцi.В 2006р.привiз йому на ТО свiй байк(в мене тодi був б/у,зiбраний на невiдомiй рамi).ДМ свого учня не впiзнав,та вiдмовив,сказавши,що в нього черга розписана на 2тижня вперед.Самi розумiете з яким настроем я вийшов з своеi alma-mater:(
2.МТВ на вул.Мельника.Нещодавно придбав у них Kellys.Через тиждень заскочив докупити дещо з аксесуарiв,та попросив вiдрегулювати перекидки.Майстра не було,але молодий хлопчина-продавець за 5 хв.винiс з-за ширми мiй байк,однак,по дорозi додому я зрозумiв,що в роботi перекидок мене щось не влаштовуе.Ще за декiлька днiв подзвонив до них,чи зможуть встановити замочок на ланц.Той самий хлопець вiдмовив,так як не було майстра.
3.Велохата.Вони вiдразу погодились,та встановили замок на ланцюг.Коли почали регулювати перекидки,з'ясувалось,що погнута рамка заднього переклюка(напевно,така була з магазину,адже ми з байком не падали).Все було вiдрегульовано,та я залишився задоволений роботою.
4.Веломафiя.Нiколи не був у них,навiдь не знаю де вони знаходяться.
5.ГОЛОВНЕ.Все вищенаведене-моя суб'ективна думка.А звiсно:скiльки людей,стiльки i думок.
Дякую за увагу;-))
Чаще улыбайтесь - это раздражает абсолютно всех.
Semen057
Повідомлення: 77

Повідомлення 01 серпня 2013, 08:06

:blink: а де на Залізничній веломайстерня? можна повну адресу! :bicycle6:
smirol
Повідомлення: 613

Повідомлення 01 серпня 2013, 08:12

smirol написав::blink: а де на Залізничній веломайстерня? можна повну адресу! :bicycle6:

http://resko.if.ua/
romaniv
Повідомлення: 346

Повідомлення 01 серпня 2013, 17:53

romaniv написав:
smirol написав::blink: а де на Залізничній веломайстерня? можна повну адресу! :bicycle6:

http://resko.if.ua/

СПС маленьки :blush:
smirol
Повідомлення: 613

Повідомлення 27 лютого 2014, 20:20

На днях забрав свого "коника" після повного ТО. Дуже задоволений якістю роботи, як і попередні рази. Якщо когось цікавить, де я робив ТО - дзвоніть чи пишіть в ПП (щоб то не виглядало, як реклама).
Не забувайте, що чим ближче до тепла, тим більші черги будуть на вело-сервісах, а це не дуже сприяє якості ТО.
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 05 березня 2014, 14:09

був не давно в веломайстерні Resko, потрібно було перебарти аморт і я був щиро здивований ціною яку мені оголосили 520грн :blink: в результаті вирішив перебрати аморт сам, з врахуванням всіх витрат на масла і необхідні сальники вписався в 40грн, в зв'язку з чим вважаю абсолютно не адекватною ціну яку мені озвучили, за шо деруть такі гроші мені не зрозуміло :rtfm: :jest3:
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повідомлення 05 березня 2014, 19:28

Wolf написав:був не давно в веломайстерні Resko, потрібно було перебарти аморт і я був щиро здивований ціною яку мені оголосили 520грн :blink: в результаті вирішив перебрати аморт сам, з врахуванням всіх витрат на масла і необхідні сальники вписався в 40грн, в зв'язку з чим вважаю абсолютно не адекватною ціну яку мені озвучили, за шо деруть такі гроші мені не зрозуміло :rtfm: :jest3:

В ціну закладено зарплата майстра, комунальні послуги магазину, оренда (якщо не власники), крім того інструмент закупили (потрібно відбивати) і тд, от і набігає. Так як, підозрюю, кількість кількість клієнтів в нашому місті не дуже велика, тому на одного клієнта припадає значна частка цього всього.
+roman+
Повідомлення: 707

Повідомлення 05 березня 2014, 20:00

Непогано так стартанули :blink: Але щось в цьому є: кілька таких замовлень виконали і - отримали рекордно швидке повернення капіталовкладень :good:
b_romik
Сталкер

Повідомлення 05 березня 2014, 20:03

Поговорив з хлопцями - пояснили:
1)сама робота - 350 грн. Це все час, певні професійні навички - погодьтесь що робота не така вже і проста. Крім того майстри використовують дорогий і вузькоспеціалізований інструмент, який коштує аж зовсім не дешево :? У Вашому випадку ви брали підручні деталі-пристрої-предмети - ми так не працюємо. Це зовсім не намагання Вас принизити - це пояснення формування наших цін.
2)ніпель - 40 рн
3)прокладка під ніпель - 10 грн
4)токарські роботи - 25 грн
5)сальник - 20 грн
6) масло - 40 грн (це на 10% вище його собівартості). Ви купили за 25 грн - я не можу цього коментувати. В інтернеті можна будь-що купити дешевше ніж оригінал. Хоча все можливо - іноді бувають "подарунки долі" :)
7)можливо ще щось упустив на 35 грн (мені відповідали так... по памяті). там ще була мова за якусь "голку" - я невкурсі... сам ремонтами не займаюся.

Одним словом - такі вже ціни. Думав щось хлопці "накосячили", але мені все пояснили і я мало що міг добавити.
Дивно чути претензію, якщо з Вас гроші так і не взяли. Я розумію якби Вам зробили аморт, а потім виставили рахунок інакший, ніж Ви очікували. А тут - все справедливо. Я, коли заходжу в магазин, і планую купити хліб по 3 грн, а він вже 4 грн - я ж не жаліюся адміністрації магазину :-) Я його просто не купляю і йду шукати інший магазин, або купляю той що за 3 але гіршої якості. Ну і як Ваш варіант - печу вдома сам :good: Це я Вам як клієнт-клієнту говорю.
Ну і - переможців не судять - якщо Ви задоволені результатом ремонту, значить Ви зробили вірний вибір. Можу тільки привітати - не кожному вдається з першого разу вдало перебрати аморт... далеко не кожному.
Ми не претендуємо на лаври "єдиних і найкращих". Нам просто подобається те чим ми займаємося - немає кращої роботи за ту, яка приносить задоволення :good:

P.S. Якщо десь написав щось не так - вибачте. В технічних деталях я профан :roll:
RESKO
Повідомлення: 342

Повідомлення 05 березня 2014, 20:47

RESKO написав:Дивно чути претензію, якщо з Вас гроші так і не взяли.
...
Я, коли заходжу в магазин, і планую купити хліб по 3 грн, а він вже 4 грн - я ж не жаліюся адміністрації магазину. Я його просто не купляю і йду шукати інший магазин

А Ви, коли знаходите "інший магазин" (де хліб все ще по 3 грн), розповідаєте своїм друзям про нього чи мовчите і спокійно спостерігаєте, як Ваші друзі переплачують?
До речі, Wolf не висловив жодної претензії, а тільки констатував вартість конкретної послуги в Вашому магазині. Це я вже мовчу про те, що дана тема створена саме для обговорення веломайстерень та веломагазинів.
b_romik
Сталкер

Повідомлення 05 березня 2014, 22:06

b_romik написав:До речі, Wolf не висловив жодної претензії, а тільки констатував вартість конкретної послуги в Вашому магазині. Це я вже мовчу про те, що дана тема створена саме для обговорення веломайстерень та веломагазинів.

Ну тоді, думаю, можна вважати, що я вичерпно пояснив звідки взялась ця сума. І звичайно ж я не хотів нікого образити. Кожен вправі мати свою точку зору. :good:
На сайті є цінник на основні послуги - http://resko.if.ua/prices/. Ми його формували десь тиждень - обговорювали всі пункти - як окремо, так і "комплекси". Намагалися врахувати все, але всім не вгодити :dntknw:
Це одвічна проблема ринкових відносин: продавець хоче продати дорожче, покупець - купити дешевше. Істина десь посередині. ;)

P.S. Забув добавити. На ремонтні роботи діє гарантія на певний період - це теж немаловажно. Конкретно на амортизатор - 6 місяців.
RESKO

Повідомлення 05 березня 2014, 23:11

RESKO я не є не задоволеним і ні на що не скаржусь, Ваш магазин Ваше право ставити ціни які завгодно, безперечно визнаю обладнання в Вас профі за що Вам величезний респект, я просто був здивований такою ціною, для мене особисто це дорого бо я працюю інженером і щоб зробити таке то мені треба булоб працювати 4 повні дні
не маю жодних притензій до магазину та майстерні просто поділився думками

пс на всяк випадок зарплати і тп давайте не обговорювати тема не для цього)
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повідомлення 06 березня 2014, 10:35

Wolf написав:RESKO я не є не задоволеним і ні на що не скаржусь, Ваш магазин Ваше право ставити ціни які завгодно, безперечно визнаю обладнання в Вас профі за що Вам величезний респект, я просто був здивований такою ціною, для мене особисто це дорого бо я працюю інженером і щоб зробити таке то мені треба булоб працювати 4 повні дні
не маю жодних притензій до магазину та майстерні просто поділився думками

Дякую за розуміння. Я завжди вважав що адекватні люди можуть порозумітися в будь-якій ситуації. Я дійсно обговорював Ваше питання з майстрами, однак наші ціни на даний момент залишаться без змін.
Навіть скажу більше, хоч і не по темі. Сподіваюсь наша країна з часом стане на ноги і для інженера ціни на наші послуги будуть цілком прийнятні. Будемо раді бачити Вас в якості нашого клієнта у майбутньому. :drinks:
RESKO

Повідомлення 13 квітня 2014, 13:22

RESKO написав:Нам просто подобається те чим ми займаємося - немає кращої роботи за ту, яка приносить задоволення :good:

Ну тоді з прайсом можна і не мучитися - напишіть в графі ціна "скільки не шкода " :)))

А якщо серйозно, то в даному випадку можливо є сенс всеж виробити якийсь гнучкий маркетинг, наприклад:
1) для учасників форуму - знижка 80% :) на послуги, і 15% на товар
2) для учнів свій прайс
3) для студентів свій
4) для власників ровера від 3000 у.о. - віп прайс
і т.д.

... може учні і студенти особливого прибутку і не принесуть, але через рік-два вони куплять ровер за 3000 у.о. , а на іглі сервіс-комфорту вже будуть сидіти :))

але, то звичайно на словах все просто, тому бажаю успішного бізнесу, і вдячних клієнтів.
Andriy_76
Повідомлення: 29

Повідомлення 13 квітня 2014, 13:39

Думали про таке, але:
1)Власники дорогих велосипедів ітак платять дорожче, ніж власники дешевих - в них дорожчі компоненти, їх велосипеди потребують більш "точніших і складніших" операцій - тому все справедливо.
2)Студенти, учні - я не прихильник такого розділення. Є майстри на базарі, які ремонтують в рази дешевше - ніхто не забороняє учням і студентам обслуговуватись там.
Ну і головне - я звичайно розумію, що клієнт завжди правий, але на першому місці в роботі нашої майстерні я б поставив комфортність роботи для майстра, що безпосередньо впливає на якість його роботи. Якість у нас стоїть поперед кількості.
Ми не можемо запропонувати якісний ремонт за копійки, як і будь-хто інший. Такого не буває - пора вже це усвідомити. Це реалії життя.
Наприклад у нас є дорогий інструмент для прогонки/нарізки різьби в каретці. Його можна "вбити" за 10 стальних рам ашанів, або все ж відмовити власникам ашанів (які, звичайно ж, обовязково залишуть негативні відгуки, не зважаючи на пояснення) і приберегти цей інструмент для 100 алюмінієвих рам дорогих велосипедів, для яких власне і був створений цей точний і якісний інструмент. І хороших вдігуків тут ми не чекаємо - ми просто зробили ту роботу яку мали зробити.
RESKO

Поперед.Далі

Повернутись до Технічні деталі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість