Веломайстерні і веломагазини

Запитання й відповіді стосовно технічних нюансів наших двоколісних друзів

Повідомлення 19 грудня 2014, 12:39

svat01 можливо я помиляюсь але хіба це тема не для обговорень і висловлювань власних думок?
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повідомлення 19 грудня 2014, 14:25

В даній ситуацій можливе обговорення тільки Ваших заздрощів і Ваші думки на рахунок піару тут недоречні. Теке враження що хлопці проблиснули на Вашому сайті і торгують Вашим товаром....
svat01
Повідомлення: 151

Повідомлення 19 грудня 2014, 16:44

В котре помітно, як веломайстерня RESKO, а точніше її працівники на зауваження реагує не критично, а кретинно, адже хамлять всім підряд, як клієнтам так і учасникам форумів, де вони в гості, як то кажуть пусти свиню під стіл... ... ...
ChingizHan
Повідомлення: 118

Повідомлення 19 грудня 2014, 17:18

1. я не працівник веломайстерні.
2. якого художника сунути свого носа у чужі справи.
3. треба вміти реагувати на коментарі а не на "критику"
4. я висловив свою думку, і якщо ви з нею не згодні, а бажаєте мене переконати у своїй правоті - ніхто не забороняє. а зараз це виглядає просто як бла-бла-бла.
svat01
Повідомлення: 151

Повідомлення 19 грудня 2014, 18:02

ChingizHan написав:як то кажуть пусти свиню під стіл... ... ...

Інколи буває дійсно так, сумно :(
Pozitive
Сталкер
Повідомлення: 1509

Повідомлення 19 грудня 2014, 18:10

svat01 своїх носатих заздрісних піарних базарних баб Ви собі сапайте чи шо Ви там з ними робите на своєму городі, мені Ваших баб не треба. Я висловив свою думку яка так чи інакше стосувалась веломайстерні, Ви ж написали уже 3 повідомлення які ніяким чином не стосувались велотематики.
Готовий продовжувати дискусію виключно у руслі велотематики
Востаннє редагувалось Wolf в 19 грудня 2014, 22:37, всього редагувалось 1 раз.
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер

Повідомлення 19 грудня 2014, 21:32

Wolf написав:RESKO вони продають свій особистий товар чи товар магазину?
судячи з оголошень на вашому сайті і в їніх профілях то вони продають товар магазину, значить вони є офіційними представниками магазину і несуть відповідальність за магазин в цілому

Що ви хочете почути? Що їх вигнали з роботи чи магазин закривається? :) Пора вже дорослішати.
В нас немає ніяких офіційних представників. Є майстри-продавці, які отримують свій % від заробітку. В їх інтересах підвищувати рівень продаж. А як це робити - вони вже великі хлопчики і вирішують самостійно. Ціни вони ставлять як і в магазині. Товар висилають справно. Я особисто, як до працівників, не маю до них жодних претензій.
Опишіть що Ви хочете тут почути? Я чесно не розумію. Якісь дитячі образи чи що?
RESKO
Повідомлення: 342

Повідомлення 19 грудня 2014, 21:39

svat01, дякую за підтримку.
Всім не вгодиш. Ми не пачка баксів щоб всіх радувати :D
Працюємо в попередньому режимі... :pumping:
RESKO

Повідомлення 19 грудня 2014, 21:44

RESKO написав: Є майстри-продавці, які отримують свій % від заробітку. В їх інтересах підвищувати рівень продаж. А як це робити - вони вже великі хлопчики і вирішують самостійно.

але це не означає що вони повинні хамити, ображати, зводити наклеп на людей, з якими вони навіть не знайомі. а це відбувається постійно і до цих пір. я про ХБ
ЗІ: в дискусію вступати не буду... немає з ким...
всі люди-це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, москалів...
_panika_
Повідомлення: 471

Повідомлення 19 грудня 2014, 22:35

RESKO хіба я в когось щось просив? :wacko2:

до кого ще не дійшло тема для того щоб ділитись враженнями про веломайстерні одні розказують інші собі роблять чи не роблять висновки діло кожного

кому ввижаються баби діти образи заздрощі ідіть на город з бабами, з носами і без них, зі своєю не компетентністю і іншою фігнею дорослішайте там з майстрами і художниками або з ким завгодно, але не лишайтеся тут, а ще краще ідіть до лікаря :dash1:

більше офтопити не буду :blush:

Зображення
Wolf
Сталкер

Повідомлення 19 грудня 2014, 23:26

_panika_ написав:
RESKO написав: Є майстри-продавці, які отримують свій % від заробітку. В їх інтересах підвищувати рівень продаж. А як це робити - вони вже великі хлопчики і вирішують самостійно.

але це не означає що вони повинні хамити, ображати, зводити наклеп на людей, з якими вони навіть не знайомі. а це відбувається постійно і до цих пір. я про ХБ
ЗІ: в дискусію вступати не буду... немає з ким...

2-й раз чую про хамство і наклепи. Можна якісь факти? Я на ХБ не частий гість. Та й взагалі в мене профіль діяльності не дуже "велосипедний". Можна якось конкретніше описати ситуацію - можна в приват.
Востаннє редагувалось RESKO в 19 грудня 2014, 23:30, всього редагувалось 1 раз.
RESKO

Повідомлення 19 грудня 2014, 23:29

Wolf написав:RESKO хіба я в когось щось просив? :wacko2:

до кого ще не дійшло тема для того щоб ділитись враженнями про веломайстерні одні розказують інші собі роблять чи не роблять висновки діло кожного

кому ввижаються баби діти образи заздрощі ідіть на город з бабами, з носами і без них, зі своєю не компетентністю і іншою фігнею дорослішайте там з майстрами і художниками або з ким завгодно, але не лишайтеся тут, а ще краще ідіть до лікаря :dash1:

більше офтопити не буду :blush:

Складно коментувати. Може дійсно не варто оффтопити. Ви сказали дуже важливу інформацію. Всі прочитали і зробили висновки. оК.
RESKO

Повідомлення 21 грудня 2014, 11:18

Від Panika та ChingizHan інформацію вже отримав. Вельми вдячний за вказані проблеми. Накрутка-накруткою, але хамство сам не люблю. Будем викорінювати.
Wolf - відправив Вам приватне повідомлення.
Може є ще якісь зауваження? Чим конкретніше тим краще.
RESKO

Повідомлення 21 грудня 2014, 23:23

нічо не знаю нічо не отримував :crazy:

Зображення
Wolf
Сталкер

Повідомлення 22 грудня 2014, 18:55

Wolf написав:нічо не знаю нічо не отримував :crazy:

Написав ще раз - воно зараз у мене в папці Вихідні. У Відправлені ще немає - то треба ще щось з ним "сотворити"?
RESKO

Поперед.Далі

Повернутись до Технічні деталі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість