Веломайстерні і веломагазини

Запитання й відповіді стосовно технічних нюансів наших двоколісних друзів

Повідомлення 13 квітня 2014, 17:03

Хмм, лише зараз помітив цю темку)
Вставлю і я свої декілька коментарів відносно майстерень нашого міста.
1) Велохата: враження неоднозначні. Особисто до Олега питань ніяких, майстер на всі руки, зробить все що попросиш і вкаже терміни. Наскільки я чув в Велохаті відбулась реорганізація, деталей не знаю і, можливо, мої слідуючі враження та висновки уже будуть неактуальні. Минулого року, коли ми з братом купили собі кадейли потрібно було знайти майстерню де б нам їх гарно зібрали та настроїли. Я особисто не мав справи з сучасними велосипедами, лише крутив свого раритета з девяностих)) Тому рішив одразу звернутись до спеціалістів, бо в сучасних усе може бути по-іншому. Позвонив велохату, сказали привозьте зробимо. Завезли вантажним таксі їм дві коробки, сказали що зберуть до вечора. Вечером прийшли, коробки навіть не розпаковані. На слідуючий день прийшлось сидіти прямо біля них від обіду і "караулити" щоб вони таки взялись за роботу. Майстрів то визвонювали, то приводили знайомих і так далі. Вели зібрали, але через два дні я мало не навернувся через недокручений винос... :? Потім залишали з братом колесо на сборку, колесо було зібрано халатно, спиці лопались мало не кожного дня. Обід із-за цього підуставший і потрібно було купувати новий. Короче кажучи перше враження клієнта головне і воно тоді в мене спортилось назавжди. Порядку в Велохаті НЕ БУЛО! Хоча я не берусь судити яка ситуація там зараз. Так що все вище сказане то ІМХО.
2) МТБ: Коли надумав ставити Лефті, потрібен був кваліфікований майстер. Необхідно було рівненько зрізати 7мм рульового стакана, його відторцювати, поставити рульову, перехдник 1,1/8 на 1,5. Короче роботи було багацько. Велохата знову ж таки нагодувала обіцянками але через три дні я зрозумів що треба шукати альтернативу. Два дні їздив по місту питав майстрів хто б міг мені допомогти хоча б інструментом-ноль на масу. Лише Володя з МТБ взявся за цю роботу. Все було зроблено акуратно та саме так як я хотів) Працював він мало не весь ден і я бачив наскільки було важко рівно врізати стакан і відторцювати його, вкінці я навіть доплатив йому 100грн зверху за те що він таки взявся і допоміг. Також у нього ж ставив трансмісію ХХ, гальма. Усі болтики, деталі, лишні частини гідрліній, все було повернуто в акуратно запакованих пакетиках. Ціни на послуги досить адекватні, якщо враховувати професіоналізм майстра. Все робиться виважено та акуратно, чого не було в Велохаті. І надалі мене переважно обслуговують без черги, стабільна знижка на дрібну профілактику типу піднастройка передач, прочистка роторів та колодок. Все вище перечислене за 10ГРН хлопці роблять!
Не подумайте що це реклама МТБ, це моє власне особисте враження про їх роботу.
3) Реско: у цих хлопців толко ще не осблуговувався. Саша збирав брату колесо, ніби все ок. Правда колесо відкатало після сборки максимум 100км. Одразу сказали що спиці можуть попуститись і треба заїхати на профілактичну підтяжку спиць, БЕЗКОШТОВНО.
Поки що ніяких претензій.
ЗображенняЗображення
Pashka
Повідомлення: 138

Повідомлення 13 квітня 2014, 17:11

RESKO написав:Ми не можемо запропонувати якісний ремонт за копійки, як і будь-хто інший. Такого не буває - пора вже це усвідомити. Це реалії життя.

Повністю згоден)
Можна навіть ось таку табличку в залі повісити :roll: Лише на укр мові
Зображення
ЗображенняЗображення
Pashka
Повідомлення: 138

Повідомлення 13 квітня 2014, 19:02

Потратив секунд 30 поки "зрозумів" цю таблицю :lol: Всі нейрони переключились на політику :blink: :blink: :blink:
RESKO
Повідомлення: 343

Повідомлення 13 квітня 2014, 20:54

Так зрозуміліше:
1. Швидко + якісно = дорого
2. Швидко + не дорого = не якісно
3. Якісно + не дорого = повільно
+roman+
Повідомлення: 707

Повідомлення 13 квітня 2014, 21:56

Напишу і я. Звертався у майстерні для того, щоб зробити ТО. Я, як простий користувач велосипеда не зовсім у ньому розбираюсь. Коли віддаю я його на ТО, то очікую, що проведуть повний аналіз стану велосипеда, і скажуть що не так із ним, що треба замінити, що треба відлагодити. Тобто якщо я приїжджаю на ТО, і не кажу що от у мене проблема із вилкою, то це не значить, що майстер не повинен хоча б спробувати як вона працює. Чи якщо я не кажу, що у мене ручка гальм надто мяхка, чи взагалі на мою думку їх треба прокачати то це не значить, що майстер принаймні не спробує, як працюють гальма і мене не попередить про це. Та от звертався три рази у MTB. Що вони робили із велосипедом я не знаю точно. Змащували ланц, налаштовували переключення передач, заливали масло у вилку. Ну схоже що на цьому все. Здається це коштувувало 60 грн. Від'їздивши 2000 км, на одному ланці, я задумався чи дійсно вони там дивляться у якому стані той ланц, касета і все інше :) Чи роблять якийсь мінімальний набір послуг :) Останні раз, то у мене була ну дуже мягка ручка гальм, я не сказав їм про це. Після ТО то все як було і залишилось, я сказав про ручку, вони вибачились, підкрутили її. Але думка, про те що вони роблять мінімальний набір послуг, тільки підкріпилась. :) Цього сезону скористався рекомендацію b_romik і пішов робити ТО до майстра, що він порадив. Скажу, що навіть не порівняти із MTB. Людина зразу все розказала / показала, що не так, і чому. Описала фронт робіт і приблизну ціну. Навіть після ТО він віддав помитий велосипед. Тобто ТО як я і його уявляю :)

Підтримую Resko на рахунок знижок. Знижки певній категорії людей принесуть хоч чи не хоч, збільшення ціни для іншої категорії. Кожна професійна робота коштує грошей. Це у будь якій сфері.
denys281
Повідомлення: 247

Повідомлення 19 червня 2014, 00:14

А я от перед поїздкою на озера вирішила зробити ТО свого коника. Зажорстко було їздити — затуга вилка. Як результат — руки змучувались, а отже, спуски — то було просто випробовування для мене. :wacko2: Треба було терміново пошаманити над нею, бо гори — то є гори, і їхати туди треба будучи впевненим райдером. Мені повезло! Звернулась до справжнього чарівника — Мирослава (_panika_). Сьогодні вже обкатала свій роверик. То небо і земля в порівнянні з тим, що було. Не розумію, як я раніше їздила... Скажу одне — свого веломайстра вже знайшла. Мирослав не тільки переробив мені вилку, після чого вона стала більш м”ягкою і збільшився її хід, але й також почаклував над рулем, розставивши манетки і гальма по своїх місцях. Більше не буду робити помилку і нести на ТО в хвалені майстерні при веломагазинах, а зразу до Мирослава (_panika_)! :bicycle5:
Vickie
Повідомлення: 57

Повідомлення 10 липня 2014, 22:07

Мій досвід користування послуг веломайстерень маленький, але я встиг побувати у Велохаті не один раз і в МТВ, а до resko заходив поцікавитись і от які враження:
Велохата - одні мінуси. Нагадує по обслуговуванню машини на Сага-авто, де після огляду машини появляються нові проблеми та вилазять недоліки, яких раніше не було. Поостійно щось недокрутять, або перекрутять. Збирав у ниш велосипед на базі алюмінівої рами радянського шоссейника, веосипед вийшов на славу. Однак, вони без попередження перевищили бюджет на 200 долярів, хоча красота велосипеда цей недолік затьмарила. Проте, як прийшлось цей велосипед продати, без відома власника розібрали його на запчастини, продали і протягом року навіть ненаважились за телефонувати повідомити радісну новину прийдіть та заберіть свої гроші. Тільки після кількох наполегливих візитів вдалось отримати свої кровні та забрати непродані запчастини.
resko: в досвіді майстрів не маю жодного сумніву, однк заходжу в цей магазин із "хорошою" памяттю про велохату і бачу знайоме обличчя хлопця, який перебрався в цей магазин із Велохати. Хлопці ганяють чудово, молодці. Прочекав за консультацією для купівлі нової кроскантрійної вилки та в надії отримати консультацію (безкоштовну) прочекав близько 20 хв. отримав попередню консультацію наступного змісту: беріть - 6 тис. грн., дорого є вилки вартістю і з мерседес, а ця за 12 000 не підходить, тоді почекайте до Вас підійдуть і на цьому крапка. Педалі хочете педалі за 800 грн. просто супер педалі, що непідходять є й дорожчі.
МТВ: поки що кращі відгуки, звичайно потрібно чекати, роботи виконуються в порядку черги і запис про який говорять по телефону не діє. Приємно було отримати консультацію від власника магазину на рахунок велобагажників і майстер (старший чоловік) приємно спокійно без лишнього зверхнього ставлення (мол у мене такий крутий велик всім потрібно на мене рівнятись - таке ставлення присутнє у двох попередніх майстернях) розкаже, покаже, пояснить що навіть першокланику буде зрозуміло.
Питання ціни не обговорюю, адже вартість роботи кожен цінить по своєму. А маркетинг та ставлення до клієнта, навіть з артісом на мою думку понад усе.
ChingizHan
Повідомлення: 119

Повідомлення 10 липня 2014, 22:32

І я поділюсь своїми враженнями: обслуговувалась і в велохаті, і в реско, і в мтв. В мтв купляла свій вел, через якийсь час після придбання звернулась в майстерню, щоб усунули недоліки, все зробили швиденько, без претензій. Потім сталася халепа з тормозами, і я звернулась в Велохату, щоб мені їх відрегулювали, я живу поруч, тому мені було по дорозі. Хлопець чаклував над ними, чаклував і віддав. Одразу розібрати чи мене влаштовує результат, чи ні, я не змогла, тому поїхала далі по своїм справам. В подальшому катанні я зрозуміла, що то, щось не те, але каталась далі. Перед сезоном я віддала знову в мтб свій велосипед на ТО, мені його повернули і сказали, що з ним все гаразд, а тормоза так далі кепсько і тормозили. По пораді знайомого я звернулась з цією проблемою в Реско, хлопці одразу глянули і назвали причини. За 30 хв. мені все зробили. Результатом задоволена!
Natmer
Сталкер
Повідомлення: 178

Повідомлення 11 липня 2014, 10:11

ChingizHan - згоден, що деколи неможливо приділити увагу кожному клієнту. Тому приходиться людям чекати. Бувають моменти, коли заходить по 5 чоловік і кожен з серйозною проблемою. А продавець один, деколи кличуть майстра. Хоча - він (майстер) людина технічна і культура спілкування не завжди на висоті - в нього все чітко, без зайвих "перепрошую". На рахунок цін і розмови з продавцем - присутнім не був, а тому і не буду коментувати. Всім важко (неможливо) догодити. :( Робити висновки тільки по Вашому відгуку буде невірним. В мене є деякі сумніви на рахунок опису розмови. Але це моя особиста думка.
Natmer - у Вас абсолютно протилежна історія. Можливо, причина в тому, що Ви знали контретно за чим і куди йдете. Раді будем бачити Вас наступного разу. :good:
RESKO

Повідомлення 11 липня 2014, 10:29

Мої враження про відвідування тих чи інших магазин тіль власне моральне, психологічне задоволення чи не задоволення від розмови, підходу до моєї особистості і не більше. Я жодним чином не претендую на роль лідера чия думка повинна бути як аксіоомою.
У вело мафії тільки зайшов раз подивитись і відразу вийшов...
ChingizHan
Повідомлення: 119

Повідомлення 12 липня 2014, 21:35

Що можете сказати про ВелоДвір? Бо був я та одного разу, щоб мені зробили тормоза та хотів купити манетку . Манетку я купив швидко без проблем та коли прийшлось до ремонту тормозів я чекав годину щоб мені їх відрнмонтували та потім сказали що сьогодні ні приходи завтра. Я думаю можливо дійсно люди зайняті та й прийшовши на настпуний день прочекавши півтора години мені сказали, що їх немає сенсу ремоньувати потрібно міняти. В той день я не мав з собою грошей на машинку для тормозів і так в мене залишилося не приємне враження від ВелоДвору Хто що про нього думає?
pavlotk4
Повідомлення: 1

Повідомлення 15 грудня 2014, 15:42

хтось вже мабуть в курсі а хтось мабуть ні, але веломайстерня Реско запалилась на одній з найбільших велобарахалок ХБ на штучному накручуванні собі репутації для підняття продаж :facepalm: в мене тепер якось до них ставлення з нейтрального змінилось на різко негативне :censored:
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повідомлення 15 грудня 2014, 16:34

Wolf написав:хтось вже мабуть в курсі а хтось мабуть ні, але веломайстерня Реско запалилась на одній з найбільших велобарахалок ХБ на штучному накручуванні собі репутації для підняття продаж :facepalm: в мене тепер якось до них ставлення з нейтрального змінилось на різко негативне :censored:

Було таке. То аккаунти двох майстрів (один другому показав як то робиться), які ще існували задовго до створення майстерні і накручували там якісь бали також від початку. Я не вникав в ситуацію як то все робиться. То справа особиста і шо там вони собі накрутили за те хай виправдовуються. Не думаю що вони від того будуть гірше ремонтувати велосипеди у майстерні ;) Головне шоб добре гайки докручували :D
Є аккаунт саме веломайстерні, але він неактивний і там небагато повідомлень. Створений приблизно з часу відкриття і там нічого не накручено.
RESKO

Повідомлення 19 грудня 2014, 10:55

RESKO вони продають свій особистий товар чи товар магазину?
судячи з оголошень на вашому сайті і в їніх профілях то вони продають товар магазину, значить вони є офіційними представниками магазину і несуть відповідальність за магазин в цілому
Роблю ремонт та ТО вилок і амортів якісно і не дорого. Також ремонтую та роблю ТО ревербам, є всі необхідні фірмові інструменти та сальники.

Зображення
Wolf
Сталкер
Повідомлення: 792

Повідомлення 19 грудня 2014, 12:29

Wolf - е, своє особисте ставлення тримайте при собі і займайтеся справами у свому городі, а у чужий не лізьте. Люди шось цікавляться, пробують різні варіанти, розвиваються, а Ви давитесь від жаби і виглядаєте як базарна баба...... я колись до Ваших коментарів відносився нейтрально, а тепер якось до них ставлення з нейтрального змінилось на різко негативне :censored:
svat01
Повідомлення: 151

Поперед.Далі

Повернутись до Технічні деталі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість