Сторінка 1 з 1
ПовідомленняДодано: 04 лютого 2018, 03:07
smth_ok
Так трапилось, що у нашій маленькій квартирі поселився велосипед. Поки живе на балконі, але це не найкраща ідея. Я перелазила безліч статей про те де і як велосипед можна зберігати, але не знайшла жодного з цих чудо-гачків чи інших інструментів для зберігання. Порадьте, будь ласка, як знайти комфортне місце для велосипеда (та мене) і де можна купити все для цього необхідне? Дякую! :)

ПовідомленняДодано: 05 лютого 2018, 20:16
Mzro
smth_ok написав:Так трапилось, що у нашій маленькій квартирі поселився велосипед. Поки живе на балконі, але це не найкраща ідея. Я перелазила безліч статей про те де і як велосипед можна зберігати, але не знайшла жодного з цих чудо-гачків чи інших інструментів для зберігання. Порадьте, будь ласка, як знайти комфортне місце для велосипеда (та мене) і де можна купити все для цього необхідне? Дякую! :)

Зберігання велосипеду - велика і складна тема, особливо для маленької квартири :) Багато залежить від ваших відносин із велосипедом та можливостей вашої оселі:
1) як часто, в яку погоду, де і як ви катаєтесь
2) висота стелі, незайнятість стін, завантаженість квартири чи балконів
3) чи готові ви пожертвувати особистим простором для розміщення двоколісного друга
4) хочете ви легко доступу чи щоб велосипед займав мінімум місця та інше або треба щоб було практично чи красиво :)

Конкретні ідеї по зберіганню зазвичай адаптують до конкретної квартири. На рахунок гаків, кріплень і подібного - в інтернет-магазинах є певний, хоч і не дуже вишуканий, асортимент.

З власного досвіду: колись зберігав велосипед на стінці під стелею, в положенні під кутом, коли колеса опираються на стінку. Були плюси і мінуси, взагалі не ідеально і врешті відмовився від цього способу. У знайомого висока стеля і він встановив підіймач ICE TOOLZ P621 для кріплення велосипеда під стелею. Вийшло досить практично.

ПовідомленняДодано: 17 вересня 2019, 13:07
Garllin
Ми зберігаємо в гаражі!

ПовідомленняДодано: 27 жовтня 2020, 17:10
Bogomdan
Я зробив чорний поліетиленовий мішок, та так, щоб вентилювався, та зберігаю на балконі. Головне, щоб не потрапляли прямі сонячні промені та волога, а холод не страшний. :D

ПовідомленняДодано: 23 листопада 2020, 13:27
artem morozov
Мы храним в гараже, он сухой и велосипед не портится. На зиму вешаю на стену на крючки (специально сделал для вело сына).