Зберігання велосипеду

Розмови про все, чого бажає душа, в рамках правил :)

Повідомлення 04 лютого 2018, 03:07

Так трапилось, що у нашій маленькій квартирі поселився велосипед. Поки живе на балконі, але це не найкраща ідея. Я перелазила безліч статей про те де і як велосипед можна зберігати, але не знайшла жодного з цих чудо-гачків чи інших інструментів для зберігання. Порадьте, будь ласка, як знайти комфортне місце для велосипеда (та мене) і де можна купити все для цього необхідне? Дякую! :)
smth_ok
Повідомлення: 1

Повідомлення 05 лютого 2018, 20:16

smth_ok написав:Так трапилось, що у нашій маленькій квартирі поселився велосипед. Поки живе на балконі, але це не найкраща ідея. Я перелазила безліч статей про те де і як велосипед можна зберігати, але не знайшла жодного з цих чудо-гачків чи інших інструментів для зберігання. Порадьте, будь ласка, як знайти комфортне місце для велосипеда (та мене) і де можна купити все для цього необхідне? Дякую! :)

Зберігання велосипеду - велика і складна тема, особливо для маленької квартири :) Багато залежить від ваших відносин із велосипедом та можливостей вашої оселі:
1) як часто, в яку погоду, де і як ви катаєтесь
2) висота стелі, незайнятість стін, завантаженість квартири чи балконів
3) чи готові ви пожертвувати особистим простором для розміщення двоколісного друга
4) хочете ви легко доступу чи щоб велосипед займав мінімум місця та інше або треба щоб було практично чи красиво :)

Конкретні ідеї по зберіганню зазвичай адаптують до конкретної квартири. На рахунок гаків, кріплень і подібного - в інтернет-магазинах є певний, хоч і не дуже вишуканий, асортимент.

З власного досвіду: колись зберігав велосипед на стінці під стелею, в положенні під кутом, коли колеса опираються на стінку. Були плюси і мінуси, взагалі не ідеально і врешті відмовився від цього способу. У знайомого висока стеля і він встановив підіймач ICE TOOLZ P621 для кріплення велосипеда під стелею. Вийшло досить практично.
Mzro
Повідомлення: 21

Повернутись до Бесідка

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість