Хто чим займається по роботі?! ;)

Розмови про все, чого бажає душа, в рамках правил :)

Повідомлення 05 вересня 2012, 17:10

Доброго всім дня, давно виникла ідея створити пост про те хто чим займається крім велосипедного хоббі.
Всі ми давно знаємся і прекрасно проводимо час, тож коли б щось потрібно зробити, купити, порадити, проаналізувати і т.д., то теж думаю з радістю допомогли б одне одному + при купівлі чогось (хто щось продає) робили б знижки і т.д., або радили оптимальні шляхи вирішення тих чи інших питань.

Почну з себе.

Інформаційний ЦЕНТР «ПРОМЕТЕЙ»
Про нас:
Ми, це товариство спеціалістів зі всієї західної України, серед яких викладачі, магістри випускники вищих навчальних вузів з різних дисциплін.
Перевага наших авторських робіт від інших, які Ви можете знайти в Інтернеті, в тому, що наші курсові, дипломні роботи, реферати Ваш викладач ще не бачив, тоді як більшість сайтів, пропонують одні й ті ж роботи, які викладачі вже знають напам’ять.
Ми займаємося написанням робіт з 2001 року і ставимося ми до цього відповідально.

У нас Ви маєте можливість замовити авторські розробки та написання КУРСОВИХ, ДИПЛОМНИХ, КОНТРОЛЬНИХ робіт, РЕФЕРАТІВ, ЗВІТІВ з практики, маркетингових досліджень, збірок статистичних даних, та інші аналітичні роботи.

Перелік дисциплін:
• Всі економічні дисципліни (фінанси, маркетинг, менеджмент, банківська справа, макроекономіка і т.д.);
• Фундаментальні дисципліни;
• Всі гуманітарні науки (психологія, історія, мова, етика, логіка, падагогіка і т.д.);
• Юридичні науки;
• Екологія (та суміжні науки: геологія, біохімія і т.д.);
• Туризм.

За бажанням клієнта кожна з вищевказаних робіт може бути виконана в оптимально короткий термін (курсова - 3-4 години, реферат 2 години, дипломна 1-2 дні), таке замовлення коштуватиме мінімум у 2-3 рази дорожче.

(у вищесказану вартість роботи входить друк на лазерному принтері формату А4, а також запис роботи на Ваш електронний носій, “флешку” і т.д.)

(Ціни можуть варіюватися в залежності від об'єму, наприклад є реферати по 40 ст., звичайно що він буде дорожчим ніж реферат на 15 ст., або контрольна з 2 питань і контрольна з 6 питань.)

Наші гарантії:
На всі виконані нами роботи по Вашому замовленню, надається гарантія.
Всі можливі поправки та побажання викладача вказані в рецензії усуваються в максимально короткий термін безкоштовно.

Наша адреса та контактні дані:
76000; м.Івано-Франківськ
вул. Вовчинецька 198
Інформаційний центр "Прометей"
Тел. для довідок та замовлень: +3 (098) 918-46-28

Сайт: http://www.prometey.if.ua (в стадії оновлення)
Email: prometeyinfo@gmail.com

... також в дану діяльність входить друк (струменевий кольоровий фотодрук до формату А4 включно, лазерний чорно-білий формату А4), сканування.

При потребі, звертайтесь :blush:

Зображення
Востаннє редагувалось Agressor в 05 вересня 2012, 20:51, всього редагувалось 1 раз.
Директор Інформаційного центру "Прометей"
Agressor
Повідомлення: 420

Повідомлення 05 вересня 2012, 19:14

:ph34r:
Востаннє редагувалось svat01 в 24 травня 2013, 15:11, всього редагувалось 1 раз.
svat01
Повідомлення: 151

Повідомлення 05 вересня 2012, 21:59

Поки що я мама в декретній відпустці і домогосподарка :) .
Kriska
Сталкер
Повідомлення: 3196

Повідомлення 06 вересня 2012, 10:16

:D Торговий представник по Червоній ікорці по ВІП магазинах (то по супермаркетах),тому частенько там мене мона зустріти і пахне від мене вічно либоююю :crazy:
smirol
Повідомлення: 613

Повідомлення 06 вересня 2012, 14:58

Agressor написав:У нас Ви маєте можливість замовити авторські розробки та написання КУРСОВИХ, ДИПЛОМНИХ, КОНТРОЛЬНИХ робіт, РЕФЕРАТІВ, ЗВІТІВ з практики, маркетингових досліджень, збірок статистичних даних, та інші аналітичні роботи.

А ще дивуємося, чому наші студенти тупіють. :lol:

Я інженер з охоронно пожежних систем, нажаль фірма працює тільки з «великими» клієнтами у котрих значна кількість об’єктів (наприклад різні мобільні оператори), тому не зможе бути чимось для вас корисна. Хоча особисто, якщо комусь потрібно встановити сигналізацію, моніторинг стану в житлових, не житлових об’єктах, автомобілях з повідомленням на мобільний телефон про порушення, зможу допомогти.
Vlad ua
Повідомлення: 46

Повідомлення 06 вересня 2012, 16:58

Vlad ua написав:
Agressor написав:У нас Ви маєте можливість замовити авторські розробки та написання КУРСОВИХ, ДИПЛОМНИХ, КОНТРОЛЬНИХ робіт, РЕФЕРАТІВ, ЗВІТІВ з практики, маркетингових досліджень, збірок статистичних даних, та інші аналітичні роботи.

А ще дивуємося, чому наші студенти тупіють. :lol:

та нічого дивного, попит породив пропозицію.
особливо у заочників :blush:
Директор Інформаційного центру "Прометей"
Agressor
Повідомлення: 420

Повідомлення 06 вересня 2012, 16:59

Майстерня з ремонту та обслуговування комп'ютерної техніки "Комп'ютерний Майстер"

Власник, спеціаліст з ремонту

Послуги:
* ремонт будь-якої складності, обслуговування та оновлення ПК, ноутбуків та їх компонентів
* засоби по зтишенню системних блоків
* видалення будь-яких видів шкідливих програм
* відновлення даних із пошкоджених носіїв (вінчестери, CD, DVD, флеш-пристрої)
* консультації по апаратних та програмних питаннях, комп'ютерній безпеці
* оригінальні вирішення нестандартних ситуацій

Радий допомогти в будь-який час доби,
а графік роботи офісу наступний:

Будні: 10.00-18.00
Обід: 14.00-15.00
Субота: 10.00-16.00
Неділя: вихідний

* Як вже знає багато велосталкерів, насправді на роботі буваю явно довше, тому телефонуйте, скайпайте, смсьте і пишіть листи цілодобово - зроблю все можливе і неможливе також =)

Контакти:
тел.: (067) 177-3-999
VK: http://vk.com/kompmaister
FB: http://facebook.com/oleksandr.mysak
пошта: kompmaister@gmail.com
Олександр Богданович Мисак

А завітати до Комп'ютерного Майстра можна за наступною адресою:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 43б, торговий центр ''Зебра'', офіс 33.

Зображення
Велосипед лишає назавжди позаду слід невдач, а натомість намотує на колеса досвід і успіх!!......................... З повагою дядько Елміс =)
Almys
Повідомлення: 676

Повідомлення 07 вересня 2012, 15:07

Сервісний центр Мегастайл.
Особисто займаюся ремонтом та похідними справами - копютерів , ноутбуків, телевізорів будь-яких, аудіо-відео техніки тощо. Також можу посприяти в ремонті всієї іншої побутової техніки, а також надати консультацію чи розвіяти міф стосовно будь-якої електроніки загалом.
http://mstyle.if.ua/
Критерии "быстро", "дешево" и "качественно" - сочетаются только попарно
whip
Повідомлення: 163

Повідомлення 27 січня 2022, 20:50

Я работаю мастером по ремонту авто. Если честно я обожаю свою работу. Я люблю капошиться в железках и ремонтировать прекрасные машинки
NikolaiI
Повідомлення: 12

Повідомлення 09 лютого 2022, 22:58

Много мест работы поменял. Сначала трудился на складе, потом на конюшне. А сейчас вот работаю на заводе сварщиком.
Cucaracha
Повідомлення: 11

Повідомлення 16 квітня 2022, 11:58

NikolaiI написав:Я работаю мастером по ремонту авто. Если честно я обожаю свою работу. Я люблю капошиться в железках и ремонтировать прекрасные машинки

Здорово. Не часто встретишь людей, который работают в своё удовольствие. Многие просто зарабатывают, что бы жить. Работают ради денег. А тут и удовольствие и заработок.
YASNYI
Повідомлення: 2

Повідомлення 18 квітня 2022, 17:32

О, как приятно встретить коллегу) Я тоже мастер по ремонту. Только уже дорос до автомеха. А начинал еще слесарем.
velovechek
Повідомлення: 2

Повернутись до Бесідка

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість