Вступ у клуб

Все що стосується роботи клубу в цілому, зокрема організаційні питання

Повідомлення 26 липня 2010, 11:37

Клуб існує уже майже два роки. Але от конкретного списку сталкерців нема.
Усі учасники форуму не можуть бути членами клубу. треба окремо ввести реєстраційний бланк типу "Приєднання до клубу".
Приєднання до клубу має мати наслідки. Перший з них це членські внески (наприклад, для підтримки того ж сайту,  чи от виготовлення прапорців для велодня і т.п.)

Правила клубу

1. Всі питання по роботі Клубу, вступу нових членів, розподілу коштів Клубу вирішуються шляхом таємного голосування Членів Клубу.
1.1. Голосування проходить в закритому розділі, впродовж терміну, встановленому ініціатором, але не менше тижня.
1.2. Ті члени клубу, що не проголосували впродовж встановленого терміну, вважаються такими, що утримались.
1.3. Якщо рішення за голосуванням приймається абсолютною більшістю членів клубу достроково, то голосування теж завершується достроково.

2. Прийом у члени Клубу проводиться виключно в індивідуальному порядку.
2.1. У Клуб приймаються особи, які досягли 18 років.
2.2. Членом Клубу може стати кожен учасник форуму, який зареєструвався не пізніше як за місяць до подання заявки на вступ.
2.3. Претендент на вступ заповнює анкету-заявку та надсилає на ел. адресу Клубу.
2.4. Обов'язковим для вступу є поручительство не менш як трьох діючих ЧК.
2.5. У вступі може бути відмовлено при наявності систематичних порушень Правил Форуму та Правил Клубу, неадекватності претендентна, доведеній діючим Членом Клубу.
2.6. При виконанні всіх зазначених вище правил, кандидатура подається на голосування Членів Клубу протягом 1 тижня.
2.7. Новий член клубу починає сплачувати членські внески з кварталу, у якому його було прийнято у клуб.

3. Поручительство.
3.1. Кожен ЧК може стати Поручителем кандидата у вступ.
3.2. Кожен потенційний поручитель отримає приватне повідомлення із пропозицією підтвердити поручительство чи відмовитись.
3.3. ЧК має право у відмовитись від поручительства за конкретного кандидата без розголошення причин.
3.4. Обов'язки поручителя:
- поручитель повинен бути знайомий особисто з особою, за яку поручається;
- поручитель несе певну відповідальність за поведінкута дії особи, за яку поручається;
- поручитель може виступати посередником між ЧК і особою, за яку поручається, при відсутності прямого звязку.

4. Кожен член клубу зобов'язаний сплачувати членські внески (ЧВ).
4.1. Розмір і періодичність сплати внесків визначеному і затвердженому Членами Клубу.
4.2. ЧВ сплачується при зустрічах чи спільних поїздках фінансисту клубу (ЕК) або уповноваженій особі ЕК.
4.3. При наявній заборгованості по сплаті членських внесків протягом 6-ти місяців з дня закінчення оплаченого кварталу, членство в клубі боржника припиняється автоматично і оскарженню не підлягає.
4.4. За місяць до кінця цього терміну виноситься письмове попередження в особисті повідомлення.
4.5. Боржник має право пояснити причину своєчасної неоплати і попросити відстрочення сплати боргу. Адміністрація Клубу завжди, при можливості, піде на зустріч та компроміс.
4.6. Поновлення в клубі відбувається звичайним шляхом вступу нового члена у клуб, та передбачає штраф у розмірі 30 грн. за 6 місяців безоплатного членства в клубі (або весь існуючий борг).

5. Кожен ЧК може безперешкодно вийти з Клубу, повідомивши про це Адміністратора.
5.1. Сплачені членські внески не повертаються, несплачені - може не оплачувати.
5.2. Повторно вносити заявку на вступ у Клуб можна не швидше як через пів року після офіційного виходу з клубу. Це стосується також зняття своєї кандидатури з вступу у клуб.
5.3. Вихід з Клубу не несе за собою ніяких наслідків для колишнього Члена Клубу. Він і надалі залишається повноправним учасником форуму, шанованою та бажаною особою на форумі, спільних поїздках чи заходах.

Щоб ініціювати вступ у клуб - потрібно залишити заявку в даній темі та надіслати на електронну почту клубу
info@velo-stalker.if.ua своє фото (по якому вас можна впізнати) та заповнену анткету.

Анкета-заявка кандидата на вступ у Клуб "Вело-Сталкер"
Анкета-заявка заповнюється Претендентом і надсилається адміністрації на адресу info@velo-stalker.if.ua.
Отримані дані Члени Клубу зобов'язуються тримати в таємниці. Поля, позначені * обов'язкові для заповнення. У полях, де дається вибір - потрібне підкреслити.
- П.І.Б. *
- Дата народження *
- Адреса фактичного проживання
- Контактні телефони *
- E-mail, ICQ, код сторінки «В контакті»
- Нікнейм *
- Група крові, резус. Чи немає алергії на будь-які ліки?
- Марка велосипеда, сер. номер рами
- Друзі-сталкери *
- В яких поїздках з Клубом бував *
- Що цікаво в Клубі? * Компанія для спільного активного відпочинку Ι велопоходи, ПВД Ι Велогонки крос-
кантрі Ι Веломарафон Ι велотренування Ι Заняття в тренажерному залі Ι Сімейні велопрогулянки Ι Інше:________
- Чим могли б із задоволенням займатися в Клубі? * Організатор заходів Ι Механік Ι Менеджер по госп.частині Ι Менеджер зі зв'язків з громадськістю Ι Веб-дизайнер Ι Програміст Ι Адміністрування веб-ресурсів Ι Модератор Ι Медик Ι Кореспондент Ι Просто учасник Ι Інше:__________

Дана інформація буде доступна лише уже діючим членам клубу,й використовуватиметься для ідентифікації потенційного учасника.
Відправивши вищевказаного листа, ви автоматично погоджуєтеся з правилами клубу.
Востаннє редагувалось Kriska в 07 червня 2011, 09:51, всього редагувалось 2 разів.
PolAndr
Сталкер
Повідомлення: 209

Повідомлення 26 липня 2010, 12:00

Пропоную зробити членські внески добровільними, але тих, хто підтримуватиме проект, вносити в окремий список на кшталт "почесні члени клубу" або "бувші велосталкери" =)

Ще пропоную робити у випадку потреби якоїсь певної суми оголошення на форумі, типу "На реалізацію *** ВелоСталкеру потрібно зібрати *** грн".
Andy
Повідомлення: 344

Повідомлення 26 липня 2010, 12:19

треба просто окреслити круг людей, які готові при потребі внести якісь кошти. Тобто якщо я член клубу значить я підписуюся на те, щоб відповідати заі нфраструктуру клубу.
Давайте якось визначимо за кожним якісь обов"язки. А то ми  їздимо ,  а от ніякої інформації про поїздки не даємо. Ну, наприлад, для цього можна визначити людей, що пишуть текст, займаються картами, фотографіями, в кожній поїздці визначати людину яка веде статистику поїздки (маю на увазі там швидкість подолання траси,складність ...), ну і т.д. і т.п.
Навіть коротенькі поїздки на годинку- дві... Вони є цікавими і корисними. Поперше таким чином можемо підшуковувати траси для змагань, по -друге. думаю є мешканці івано-Фрнаківська, які не проти кудись поїхати в суботу в неділю - покататися околицями...
PolAndr
Сталкер

Повідомлення 26 липня 2010, 13:30

Впринципі думка щодо членів клубу існує давно і навіть є певні напрацювання. Щодо внесків також. Просто потрібно якось окреслити круг бажаючих стати членом клубу та платити внески. Була думка, що внески платитимуться щомісячно, в розмірі певної суми, звіт про кількість коштів на рахунку клубу та витрати, які були здійснені на користь клубу вестимуться у закритій темі, тільки для членів клубу.
Kriska
Сталкер
Повідомлення: 3143

Повідомлення 26 липня 2010, 13:45

Kriska написав:Впринципі думка щодо членів клубу існує давно і навіть є певні напрацювання. Щодо внесків також. Просто потрібно якось окреслити круг бажаючих стати членом клубу та платити внески. Була думка, що внески платитимуться щомісячно, в розмірі певної суми, звіт про кількість коштів на рахунку клубу та витрати, які були здійснені на користь клубу вестимуться у закритій темі, тільки для членів клубу.

Так і треба зробити! Можна навіть зареєструвати громадську неприбуткову організацію, правда про нюанси цього ще треба взнавати додатково.
Citius, Altius, Fortius!
Venceremos! Nevseremos`!
Stalker
Сталкер
Повідомлення: 1664

Повідомлення 26 липня 2010, 13:52

доречі, нас уже вже здалося б офіційно зареєструвати. підтримую Stalker-a
PolAndr
Сталкер

Повідомлення 26 липня 2010, 13:54

Такі обговорення варто робити в закритій темі. Тому пропоную писати тут хто бажає стати членом клубу.

Я бажаю.
Kriska
Сталкер

Повідомлення 26 липня 2010, 14:00

Я-Я.. візьміть мене :)
PolAndr
Сталкер

Повідомлення 26 липня 2010, 16:15

Ну пропозиція вже є: зголошуйтесь в члени клубу. А обговорення внутрішніх клубних справ варто робити в закритій темі.
Kriska
Сталкер

Повідомлення 26 липня 2010, 19:07

Про членство в клубі таке як написав PolAndr мова йшла вже давно, слід все ж довести цю справу до кінця. Слід зауважити, що учасники клубу  будуть мати зобов’язання, такі як внески, чи якісь організаційні обов’язки, але і на противагу будуть в курсі всіх подій, прийматимуть активну участь в діяльності клубу, також будуть і інші переваги (поки що в розробці).

Але якщо немає бажання стати членом клубу, то ви завжди є учасником і членом форуму і сайту, тобто майже всі події і поїздки клубу вам доступні.

Та пишіть хто хоче стати членом клубу, а вже детально діяльність клубу буде обговорюватись між членами клубу, як написала Kriska.

Я хочу стати членом клубу, і буду якісно виконувати покладені на мене обов'язки.
Vasya_F
Сталкер
Повідомлення: 336

Повідомлення 26 липня 2010, 19:18

Мене беріть)
Pozitive
Сталкер
Повідомлення: 1509

Повідомлення 26 липня 2010, 20:16

А може треба розробити якусь офіційну заяву (зі всіма необхідними для реєстрації даними), яку кожен заповнить і вишле на адресу організаторів і це не буде похоже на "базар" типу: я ... +1... хочу... і т.д. Бо ж напевно є люди яких ми і не бачили, а вони хочуть стати членами клубу.
Bo
Сталкер
Повідомлення: 297

Повідомлення 26 липня 2010, 20:42

Можливо з часом так і буде, це я щодо заяви стати членом клубу. Але на це треба трохи часу. Щодо людей яких ми не знаємо, а вони хочуть вступити в клуб, то тут слід наголосити, що членство залежатиме якраз від того як часто особа приймає участь у спільних поїздках, дописує на форумі та сайті, приймає активну участі у "житті" клубу. Це ж почесне звання, а не просто так.

Також SMS-розсилка напевно і буде одним з привілеїв для членів клубу. 
Kriska
Сталкер

Повідомлення 26 липня 2010, 21:25

Трохи офіційної інформації:

Членами клубу на цю хвилину є:
1. Andy
2. Kriska
3. PolAndr
4. Stalker
5. Strange_V
6. Tanja Pozitive
7. Vasya_F
8. Velo-Stalker

Членство в клубі позначається статусом "сталкер" під аватаркою.
Vasya_F
Сталкер
Повідомлення: 336

Повідомлення 26 липня 2010, 21:39

а іногородніх берете ?? )
Bo
Сталкер
Повідомлення: 297

Далі

Повернутись до Робота клубу загалом

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість