Велодень 2013!

Обговорення різноманітних дійств, що організовуються клубом

Велодень 2013 відзначається 25 травня.

Маршрут: ОДА-Мельничука-площа Ринок-Галицька-Василіянок-Гаркуші-Лепкого-Бандери-Петлюри-Чорновола-Сахарова-Мельника
12
71%
Координація руху, керування маршалами : Grey, b_romik.
2
12%
Маршали: Grey, Merlin, b_romik, panda, Bo, PolAndr, Stalker-перший, Lurker-замикаючий (Майки для маршалів: 2 шт. Grey, 5 шт. Kriska, Stalker ???)
1
6%
Відеофотозйомка: olavin(фото), harbuz(відео), (panda-прозапас)
2
12%
Прапори: Vasya_F, Strange_V
0
Немає голосів

Всього голосів : 17

Повідомлення 26 травня 2013, 12:42

На другий рік замість звичайних маршалів на кк пропоную запросити тріалістів з підсидільними штирями :crazy: Охота об'їжджати у автомобілістів та перти через колону у пішоходів відпаде одразу, як ні- то тріаліст може показово попригати по дорозі, або по машині :crazy: :D :D :D
Зображення
Naomi-Nyu
Чорний сталкер
Повідомлення: 116

Повідомлення 26 травня 2013, 14:09

Naomi-Nyu написав:На другий рік замість звичайних маршалів на кк пропоную запросити тріалістів з підсидільними штирями :crazy: Охота об'їжджати у автомобілістів та перти через колону у пішоходів відпаде одразу, як ні- то тріаліст може показово попригати по дорозі, або по машині :crazy: :D :D :D

:good: :D Я також пропонувала Сяві взяти весь домашній арсенал (тай є у кого ще позичити пару стволів,або рушниць) для хорошої роботи маршалів. А людям ми не будемо казати,що зброя "іграшкова", нехай трошки будуть ЛЮДЬМИ!

Справді всі пасибі за хорошу компанію і пару фото від нас :jump: :bicycle5:
http://vk.com/album11420063_174759349

Пі.Сі. Дуже хочу побачити фото з молодятами і нами на велосипедах :bicycle6:
smirol
Повідомлення: 613

Повідомлення 26 травня 2013, 15:27

Супер!Всім дякую за цей велодень 2013!!Чесно..мене аж гордість бере як ми спрацювали і організували колону...мені здається...шо все пройшло відмінно..без ніяких ньюансів і негараздів(ну незважаючи останнього з пішоходом і Сявою)....а так..то ми спрацбвали на тверду пятірку))))))Всім дякую....шкода що лише +20...думав буде трошка більше людей...але нічо...всеодно приріст є)))))
:good: :good: :good:
Timon
Повідомлення: 323

Повідомлення 26 травня 2013, 21:13

smirol , Я, канєш, не Олавін :crazy: і апаратура ги-ги, але поки що, поки немає конкурентів, виставлю що Я маю з тобою, Сявою і молодятками))
Зображення
Зображення

Timon, ненад, там більше так добряче було, не всіх просто вже реєстрували. Хоча, очевидно, що того року було так же, але не будемо про погане) Всіх відлякала зла погода попередні дні, вчора зібрались найоптимістичніші пофігісти-роверисти)
Зображення
Naomi-Nyu
Чорний сталкер
Повідомлення: 116

Повідомлення 26 травня 2013, 21:43

При всьому моєму пофігізмі, досить дивною виглядає ситуація зі ЗМІ (інтернет) - жодної згадки про проведений велодень у Івано-Франківську, не кажучи вже про фото...
Степан Бандера - Герой України!
Grey
Повідомлення: 932

Повідомлення 26 травня 2013, 21:52

Naomi-Nyu написав:smirol , Я, канєш, не Олавін :crazy: і апаратура ги-ги, але поки що, поки немає конкурентів, виставлю що Я маю з тобою, Сявою і молодятками))

Timon, ненад, там більше так добряче було, не всіх просто вже реєстрували. Хоча, очевидно, що того року було так же, але не будемо про погане) Всіх відлякала зла погода попередні дні, вчора зібрались найоптимістичніші пофігісти-роверисти)

:yahoo: :yahoo: :yahoo: Анюта пасибббббббббббббббббббббіііі :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Востаннє редагувалось smirol в 26 травня 2013, 22:41, всього редагувалось 1 раз.
smirol
Повідомлення: 613

Повідомлення 26 травня 2013, 21:56

Grey написав:При всьому моєму пофігізмі, досить дивною виглядає ситуація зі ЗМІ (інтернет) - жодної згадки про проведений велодень у Івано-Франківську, не кажучи вже про фото...

в Запоріжжі сьогодні був Велодень - і вже є відео. Майже звідусіль є
ІФ :( :(
bohdan
Сталкер
Повідомлення: 115

Повідомлення 26 травня 2013, 22:22

bohdan написав:в Запоріжжі сьогодні був Велодень - і вже є відео. Майже звідусіль є

Богдан, не проблема викласти "сире" відео. Інше питання - обробити і змонтувати відео-матеріал. Трохи терпіння - і буде Вам щастя ;)
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 26 травня 2013, 22:26

Хочу висловити свою подяку всім учасниками велопробігу і всім причетним до його організації.
Як на мене, склалося враження, що було значно більше учасників ніж того року. Можливо через те, що приймав активну участь в реєстрації і реєстрація другої половини учасників проходила доволі бурхливо, навіть моргнути оком не було коли, це при тому що реєструючих було понад 7 чоловік.

Дуже сподобалась організація порядку руху колони, за це велика подяка нашим маршалам, вони вклали в це дуже багато зусиль і на стадії планування, і безпосередньо при пробігу, склалося враження, що вони вже це роблять далеко не перший рік.

Ще хочу подякувати людям з якими збиралися і обговорювали деталі організації Велодня, деколи навіть в екстрених режимах, а також Роману Ганжі за допомогу в організаційних питаннях і за призову лотерею.

Також на щастя погода нас не підвела, хоча все ж таки, я думаю, відлякала деяку частину учасників.
Vasya_F
Сталкер
Повідомлення: 338

Повідомлення 26 травня 2013, 23:39

Фото з велодня тут: http://vk.com/album-50612110_170869914

Зображення
olavin
Сталкер
Повідомлення: 1378

Повідомлення 27 травня 2013, 11:03

olavin написав:Фото з велодня тут: http://vk.com/album-50612110_170869914

Фотки дуже класні! :good: Дякуємо!
b_romik
Сталкер
Повідомлення: 2203

Повідомлення 27 травня 2013, 22:20

Супер фотки..як завжди...особливо зацепили фотки з памятника С.Бандери)))))))))) :good:
Timon
Повідомлення: 323

Повідомлення 27 травня 2013, 22:38

дуже гарні фото, Олег! і ще ти молодець, що знімаєш всіх підряд. переглядаючи фото, побачив знайомих, яких не помітив на Велодні, бо стояв спиною до колони.

ось іще лінк на великий альбом Віталіка, здається, в цій гілці про нього не згадували: https://vk.com/album-12532821_174947291
panda
Сталкер
Повідомлення: 530

Повідомлення 27 травня 2013, 23:48

panda написав:дуже гарні фото, Олег! і ще ти молодець, що знімаєш всіх підряд. переглядаючи фото, побачив знайомих, яких не помітив на Велодні, бо стояв спиною до колони.

ось іще лінк на великий альбом Віталіка, здається, в цій гілці про нього не згадували: https://vk.com/album-12532821_174947291

+100 я також тільки по фото і побачив більшість знайомих :turned:
Степан Бандера - Герой України!
Grey
Повідомлення: 932

Повідомлення 28 травня 2013, 11:32

перша частина відео ....друга буде вечером...
harbuz
Сталкер
Повідомлення: 426

Поперед.Далі

Повернутись до Клубні заходи

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей