Провайдери Івано-Франківська

Розмови про все, чого бажає душа, в рамках правил :)

Повідомлення 28 травня 2010, 10:40

Пропоную трохи відхилитися від теми велосипедів й порозмовляти про високі (чи не дуже) технології.

Останнім часом практично всі провайдери активно знижують ціни (якщо бути точнішим - підвищують швидкість за ту ж ціну), крім Укртелекома, яким я й користуюся наразі. Тому постало питання пошуку чогось кращого.

Хотів би почути, яким провайдером ви користуєтеся, скільки часу, з яким тарифом і які враження.

Почну з себе:
Укртелеком
~2 років
ОГО-1
Після переходу з НетГрупу - приємно потішила надійність, за весь час, інтернету не було разів 5 - від декількох хвилин до години - двох і 1 раз - пів дня.
Наразі не влаштовує лише цінова політика.
Strange_V
Сталкер
Повідомлення: 961

Повідомлення 28 травня 2010, 11:06

Не про Франківськ але про провайдерів ;-)
В Надвірній ОГО останнім часом дуже поганий.... десь тиждень всі жаліються, не знаю в чому причина... У мене НетГруп по WiFi... після того як поставили ще одну (третю) точку інтернет більш менш стабільний і не поганий. Інших можливостей наразі у мене просто не існує...
Bo
Сталкер
Повідомлення: 297

Повідомлення 28 травня 2010, 12:50

Також Укртелеком ОГО-1, вже 1.5 роки. задоволений надійністю, хоча швидкість "від мене" менше заявленої.
до того жив на Каскаді і користувався АДСЛ від ТТК, бували збої, та й тарифи у них високі.
ще до Каскаду мав Діскавері по ТВ-кабелю, надійність задовольняла.
думки щодо переходу до більш дешевого оператора зупиняє небажання ризикувати - іноді відсутність інтернета дорого обходиться (по роботі).
panda
Сталкер
Повідомлення: 530

Повідомлення 28 травня 2010, 20:46

в мене 3 роки десь нетгруп, на рахнок того щоб інтернет прападав, було за весь час разів до 5, швидкість порм, локалка. впринципі найкращий варіант з можливих. ^_^
y.taras
Повідомлення: 84

Повідомлення 30 травня 2010, 15:39

В мене UTeam, користуюсь майже рік і дуже задоволений, серйозних збоїв не було, 2-3 рази нет пропадав, але все вирішувалось після першого ж дзвінка. В них з першого червня вводяться нові тарифи, дуже навіть непогані.
Anton
Повідомлення: 100

Повідомлення 30 травня 2010, 17:19

У мене оптіма Вега....користуюсь вже купу років...починав навіть з простого Dial up....з шв 50,6 кв/с....зара безлімітка...дуже задоволений..нет відмінний правда ціни вищі ніж у інших провайдерів!!!
Timon
Повідомлення: 323

Повідомлення 30 травня 2010, 20:32

в мене укртелеком...вже біля 2.5 років....не дуже задовільняє, але поки інших варіантів не бачу, в Тисмениці не такий великий вибір.....буває шо пропадає нет, тоді дзвоню на гарячу лінію і якшо якісь неполадки, вони швидко їх ліквідують.. :)часто дзвонила їм після 12 ночі і гуд всьо)) :)
kvito4ka_
Повідомлення: 60

Повідомлення 30 травня 2010, 20:52

UTeam не жаліюсь, до того було СітіНет, але їх поглинув Ютім як я поняв. В нас на роботі теж хочуть міняти провайдера з Укртелекому на Ютім. Ютім планують оптоволокно прямо в серверну заводити
Elvis
Повідомлення: 48

Повідомлення 31 травня 2010, 00:22

Спасибі за відгуки!

Наразі розглядаю два варіанти AirBites і INTI (грубо кажучи то один провайдер).

Вега відпала по ціні й необхідності ще одної тел. лінії, Нетгруп... надто багато неприємних спогадів, не вірю що виправилися, UTeam складають враження маленької домосітки.. хоча от всі знайомі, що мають - теж хвалять, можливо я упереджений.
Strange_V
Сталкер

Повідомлення 31 травня 2010, 01:01

http://im.if.ua - файні тарифи
Andrew
Повідомлення: 10

Повідомлення 06 червня 2010, 23:24

Зваживши всі за і проти -  підключив AirBites. Наразі задоволений.

На Київ:
Зображення

На Los Angeles:
Зображення
Strange_V
Сталкер

Повідомлення 14 червня 2010, 17:07

в мене Евонет постійно пропадає, швидкість падає, коротше повна фігня(((( але це єдиний варіант
Федерація велосипедного спорту Івано-Франківської області
Oleg
Повідомлення: 613

Повідомлення 19 жовтня 2017, 23:35

Займуся трохи некропостингом :crazy:
Пройшло 7 років, ситуація змінилась. Одні скотились, другі піднялись, когось взагалі купили.... Цікаво, хто чим користується зараз?
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Merlin
Сталкер
Повідомлення: 661

Повідомлення 20 жовтня 2017, 10:06

Був в нас аірбайтс. Продався Волі. Багато хто обурювався, казали, що гірше Волі хіба Діскавері -це не дуже радувало. Але вже третій місяць політ нормальний + перевага в тому, що нам зберегли акційний тариф 85 грн / міс за 100Мбіт/с
+roman+
Повідомлення: 703

Повернутись до Бесідка

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість