Паралель Vkontakte

Все що стосується роботи клубу в цілому, зокрема організаційні питання

Повідомлення 12 травня 2010, 21:30

Пропоную, при можливості, теми, звіти, фото дублювати ВКонтакті (з посиланням на цей сайт), все ж таки там більше людей буває і більше будуть до нас заходити, а зараз там ніби застой... :-(
Bo
Сталкер
Повідомлення: 297

Повідомлення 13 травня 2010, 16:54

Ну не знаю, я Вконтакт юзаю лише як фотогалерею (викласти свої фото й подивитись друзів) ну ще покер пограти, коли робити нічого :). Тому про фото - погоджусь.

А дублювати звіти й теми то по перше - подвійна робота, а по друге - децентралізація обговорення, що в даному випадку погано (хтось напише важливу інформацію в ВК, а хто читає лише форум, нічого про неї не знатиме).

Особисто я - проти.
Strange_V
Сталкер
Повідомлення: 961

Повідомлення 13 травня 2010, 17:13

я також проти.
Богдан правий у перспективності соціальних мереж (зокрема, для реклами), але у даному випадку краще мати окремий ресурс. клубні справи цікаві буквально двом десяткам людей. вконтакті доцільно використовувати для розкрутки тогож Велодня, для реклами комерційних турів, але не для інформаційної підтримки роботи клубу.
panda
Сталкер
Повідомлення: 530

Повідомлення 16 травня 2010, 18:18

Також проти, група Вконтакті і так закрита була, не кожен міг почитати інформацію у ній. І це справді дуже погіршує обговорення тем. 

Та і мета нашого клубу не кількість, а якість. Тим більше треба розкручувати наш сайт, а не рекламувати ВКонтакті.

Думаю, що варто написати у групі пост про те, що детальніша інформація про актуальні походи та роботу клубу можна почитати на сайті, а групу залишити тільки як рекламу.
Kriska
Сталкер
Повідомлення: 3143

Повернутись до Робота клубу загалом

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей